Přejít na obsah

Apollo 11 50th anniversary


Vjace

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 67
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Mám je předobjednané u Dušáka hoooodně dlouhou dobu. Opakovaně jsem se ujišťoval, že se mnou počítají a opakovaně mi ten jeden kus potvrdili. Ale 100% zálohu jsem neskládal. Takže buď se na mě nedostane nebo máš špatné informace :-)

 

Tak to bude ještě zajímavý :-D

 

Dej pak vědět, jen tak ze zvědavosti....Ne že bych po nich nějak extra pásl...hodinky to jsou pěkný to jo, ale nechápu, proč udělali jako light-motif subdialu na devítce Aldrinův zadek...Být tam něco jinýho, šel bych po nich tvrdě :D.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to bude ještě zajímavý :-D

 

Dej pak vědět, jen tak ze zvědavosti....Ne že bych po nich nějak extra pásl...hodinky to jsou pěkný to jo, ale nechápu, proč udělali jako light-motif subdialu na devítce Aldrinův zadek...Být tam něco jinýho, šel bych po nich tvrdě :D.

Tak mi dneska potvrzovali, že v srpnu dojde jeden kus a bude připraven pro mě. Tak snad to vyjde.

 

Aldrinův zadek na subdialu je tragickej. Ale jak už jsem psal dříve - když máš sérii všech modelů Apollo 11, tak bys akceptoval na subdialu i Ovčáčka, protože chceš mít kolekci kompletní ;-) Úděl sběratelství :-)

 

Jinak už jich je mezi lidmi celkem dost, několik set. A na OmegaForum si vesměs všichni pochvalují, že jsou ve skutečnosti hezčí než na fotkách. Tak se těším.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...