Přejít na obsah

Frédérique Constant FC-705N4S6


Doporučené příspěvky

Beriem spat,ako nanho pozeram,celkom im slusi.

Když Tě něco napadne, beru inspiraci :-) Mají je i na tahu. Po zkušenosti s Tissot T Lord, který jsem nakonec hodil z tahu na kůži kvůli váze, jsem se rozhodnul pro kůži.

Foto vypůjčené z netu (Koscom) post-66824-0-60996000-1558387928_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...
  • po měsících...

Vzdycky v Ziline v Auparku koukam na modely od FC a musim rici, ze bych si klidne vybral, i kdyz tady ta firma moc nefrci. Treba tento kousek vypada velice elegantne, ta modra jim dava smrnc.. FC a jini chteji byt poplatni dobe, tak se boji jit do neceho mensiho, tady by ale obzvlast prospelo nejakych 38-40mm :) To je snad jedina chybicka z pohledu chronopacienta  :rolleyes:

At delaji radost! :cheers:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vzdycky v Ziline v Auparku koukam na modely od FC a musim rici, ze bych si klidne vybral, i kdyz tady ta firma moc nefrci. Treba tento kousek vypada velice elegantne, ta modra jim dava smrnc.. FC a jini chteji byt poplatni dobe, tak se boji jit do neceho mensiho, tady by ale obzvlast prospelo nejakych 38-40mm :) To je snad jedina chybicka z pohledu chronopacienta  :rolleyes:

At delaji radost! :cheers:

Máš recht! Já jsem vyžranej, čili na mě jsou ok. Děkuji Ti!
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Měsíční fáze je moje slabost a přitom jsem ji nikdy neměl. Není moc potápek na kterých je. Vím tak o dvouch. Tyhle FC jsou parádní, jednoduše nejednoduchý, jak princezna Koloběžka. Parádní kousek.

Komplikace je v podstatě na nic, ale je krásný sledovat tu hru hvězd a měsíce :-)

Kamarád uvažuje o měsíční fázi, protože říká, že jeho dítě se při úplňku chová jako magor, tak aby prý věděl, kdy to přijde :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na tom něco bude, Měsíc má vliv na spoustu věcí. Už za první republiky se za uplňku nekradlo, páč prej lidi blbli :)

Kdyby to šlo přeprogramovat na "ženské dny", měl by Baselworld o čem psát :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No, špatnej nápad to neni, jen by to muselo bejt s větším rozsahem. Nekdy mi přijde, že to má každý týden :)

Dělám si srandu, jsem spokojenej. Ale hodinky s ženskou fází to je něco. A hned bych uplatnil svůj druhý patent, vyhřívane dioptrické brýle, aby se nezamlžovaly. Napájení bych řešil světlem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...