Přejít na obsah

Fotka

P: Apple Watch 4 Nike+ 44mm

apple

• Zamčené téma Toto téma je zamknuto
2 odpovědí na toto téma

#1 Rampa McKvak

Rampa McKvak

Učedník

• Member_50
  • 182 příspěvků(y)
  • Pohlaví:Muž
  • Bydlí:Žatec

Publikováno 20.květen.2019 - 20:52

Mám tu rychlou akci, podruhé jsem dal šanci Apple Watch a ač mám ostatní jablečné produkty rád, Watch asi zkrátka nejsou pro mě :-)

Taky mi asi trochu chybí to tikání na ruce, navíc jsem na Vánoce dostal super box na 6ks co zeje prázdnotou, no zkrátka mnoho důvodů k prodeji :-D

K věci - koupeny na Alze 05.03. za 12 090 Kč :-) Jedná se o verzi Nike+ 44m vesmírně černý hliník s černým děrovaným páskem

Dále k nim mám originál druhý nabíjecí kabel ( 850 Kč ), skvělý Spigen stojánek ( 450 Kč ), kvalitní kožený pásek dbramante 1928 Copenhagen z Alzy za 1800 Kč ( sedlově hnědý ), super k obleku/košili.

A pak asi 8 dalších pásků z Aliexpressu, cca 6 USD kus, 4 sportovní na suchý zip a zbytek "NATO". Sportovní jsem porovnával s originálem a rozdíl jde poznat velmi těžko.

Bratru jsem do toho celkem nasypal okolo 16 000 Kč. 

Hodinky jsou v TOP stavu a není co fotit, i tak se pokusím fotky co nejdříve dodat. 

S cenou bych začal na 12 000, což je aktuálně cena nových, já ale nabízím opravdu bohaté příslušenství a samotné hodinky jsou bez jediného škrábanečku.

Jakékoli dotazy rád zodpovím, ideálně předání Pankrác jako vždy, nebo dojedu po Praze. Poštu můžeme také.

#2 Rampa McKvak

Rampa McKvak

Učedník

• Member_50
  • 182 příspěvků(y)
  • Pohlaví:Muž
  • Bydlí:Žatec

Publikováno 25.květen.2019 - 06:41

Popojedem, 11 000 Kč a slíbené fotky.

Přiložený soubor (y)

#3 Rampa McKvak

Rampa McKvak