Přejít na obsah

Steinhart 42 mm


šíma

Doporučené příspěvky

Tak mám docela cukání vyzkoušet jedny z níže uvedených Steinhartů, cena je 265 EUR včetně pošty a Unitas tam sedne opravdu jak p.... na hrnec. Korunka dost divoká, řemeny po straně chlupaté, ale má to něco do sebe. Všechny tři typy mají svoji osobitost (a MW stroj s rezervou chodu 55 hodin), takže nejvetší problém je vybrat jeden z nich...

post-987-1213103983.jpg

post-987-1213103991.jpg

post-987-1213104000.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak mám docela cukání vyzkoušet jedny z níže uvedených Steinhartů, cena je 265 EUR včetně pošty a Unitas tam sedne opravdu jak p.... na hrnec. Korunka dost divoká, řemeny po straně chlupaté, ale má to něco do sebe. Všechny tři typy mají svoji osobitost (a MW stroj s rezervou chodu 55 hodin), takže nejvetší problém je vybrat jeden z nich...

 

S touhle korunkou asi žádný. S jinou ten uprostřed...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Me se libi ty cerno-cerveny, jen ta korunka je priserna :crying_anim02:

...az na ten ukradenej design od Anonima...vzhledem k tomu že se jedná o současný design Anonima se asi kluci od Steinartů nemůžou vymlouvat že jde o klasiku a tudiž "veřejné" vlastnictví. Osobně bych něco došetřil, a koupil něco kvalitnějšího....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na WUS byly fotky s puvodni korunkou a taky s nahrazenou za "normalni" a vypadaly dobre (model na obr. 2), jen to ted nejak neumim najit.

 

Taky jsem někde četl, že na požádání přibalí navíc standardní korunku. Ale můžu potvrdit, že nepřekáží, netlačí a dobře se s ní manipuluje. Viděl jsem meziválečný Zenithy - asi inspirace Steinhartů - a korunka vypadala dost podobně.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

...az na ten ukradenej design od Anonima...vzhledem k tomu že se jedná o současný design Anonima se asi kluci od Steinartů nemůžou vymlouvat že jde o klasiku a tudiž "veřejné" vlastnictví. Osobně bych něco došetřil, a koupil něco kvalitnějšího....

Ja jsem o nich a o jejich koupi neuvazoval, Steinhart mi timhle kopirovanim (i kdyz tohle od Anonima neznam) vubec neni sympaticky, napriklad jejich kopie Submarineru atd.. to uz je pro me skoro prijatelnejsi ortodoxni cina ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 4 týdnech...

Zdravím kolegové

 

Nemá náhodou někdo fotografie těchto 42 mm hodinek na ruce. Mám 17 cm průměr, tak mám z větších tak trochu strach. Jestli tedy někdo vlastní el capitany, budu jen rád za jakékoliv informace. Díky...

Upraveno uživatelem MiDDDla
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím kolegové

 

Nemá náhodou někdo fotografie těchto 42 mm hodinek na ruce. Mám 17 cm průměr, tak mám z větších tak trochu strach. Jestli tedy někdo vlastní el capitany, budu jen rád za jakékoliv informace. Díky...

 

Můžeš je vidět živě v P4 - okolí Brumlovky.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak mám docela cukání vyzkoušet jedny z níže uvedených Steinhartů, cena je 265 EUR včetně pošty a Unitas tam sedne opravdu jak p.... na hrnec. Korunka dost divoká, řemeny po straně chlupaté, ale má to něco do sebe. Všechny tři typy mají svoji osobitost (a MW stroj s rezervou chodu 55 hodin), takže nejvetší problém je vybrat jeden z nich...

Ty první s nějakou "normálnější" korunkou by byly k sežrání...

Joa už vim proč se mi asi líbí...někde jsem je už viděl :-D

https://www.iwc.com/collection/popup/popup_...=0&v=100201

Upraveno uživatelem Topkan
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...