Přejít na obsah

Rolex


Doporučené příspěvky

Ahoj ve spolek, prosim o.. vlastne ani nevim o co - poradit a rozhodnout se musim sam, tak alespon o nazor..

 

Pred casem jsem zde mel vlakno hodinky ke 40tinam.

Ve vyberu byly Tudor North Flag, Omega Aqua Terra, Breitling.. Zkratka zodolneny univerzalky.

 

No zasel jsem se na ne vsechny kouknout, Omega: jako dobry ale nejak moc preplacany, North Flag: taky dobry, ale prislo mi to jako vysoustruzeny, sice precizni ale nejak prazdny bez duse, Breitling: proste ne..

 

No nedalo mi to a zasel k Bechynemu, kouknu na Rolady co na nich vsichni maj, jsou sice daleko nad mym rozpoctovym stropem, ale kdyz uz jdu kolem...

 

To jsem nemel delat.. jako obyc hodinky, nic moc,ale naprosto dokonaly. Jediny rolady ktery jsem kdy mel v ruce do ty doby byly Submarinery, ale jelikoz jsem dosel k zaveru ze potapky nechci mel jsem konecne moznost si osahat i dalsi modely..

 

Vratil jsem se domu a zacal hlodat cervik... po case dalsi navsteva tamtez a zase slintacka nad roladama..

 

Takze jsem usoudil, ze zkratka rozpocet se musi zvednout (do ted to bylo +- 100) a ze si k narozeninam (40) nadelim Rolexy, jenomze jaky?

 

A ted doufam vstoupite do hry Vy a trochu me rozmotate - predem dekuji.

 

 

takze zaujaly me modely:

 

Oyster Perpetual 39

+libi se mi ta jednoduchost

-nemaji safety clasp

post-13781-0-64321600-1558552949_thumb.jpg

 

Explorer I (ty jsem nazivo nevidel)

+prijdou mi lepe citelne

+safety clasp s easy linkem

post-13781-0-36297300-1558555741_thumb.jpg

 

Datejust 41

+datum

+rezerva 70h

-nemaji safety clasp

-lesteny tah 

post-13781-0-03809900-1558555755_thumb.png

post-13781-0-91615900-1558555948_thumb.jpg

 

 

A ted babo rad.. nejvic se mi asi libi Explorer a DJ.

Na DJ ocenuji datum a delsi rezervu (desne me stve kdyz se hodinky pres vikend zastavi), dal jubilee tah je desne pohodlny ale mozna az moc elegantni vzhledem k tomu ze chodim skoro vylucne v dzinach a triku a teplakovce, nechci zase aby ty hodinky rvaly do sveta..

 

Nicmene se trochu bojim te spony bez te safety ficury, na kterou jsem u vsech svych dosavadnich hodinek zvykly. Opravdu se te spone na DJ da verit? S hodinkama, lejikoz mam jen jedny delam uplne vse (krom nejaky uplny prasarny na to mam casia Gcka), i plavani, nerad bych rolady nekde ztratil.

 

Explorer vede sponou a jednoduchosti a mozna lepsi citelnosti.

 

Takze co? DJ vs Explorer? A kdyz DJ tak cerny nebo modry? Jubilee nebo ne ?

 

Prosi Vase komentare a idelane postrehy a zkusenosti majitelu obou..

 

 

 

Upraveno uživatelem MegaTenese
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 42
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

DJ k teplákovce nebrat...Expy jsou super, ale tak trochu nuda. OP mohu z vlastní zkušenosti doporučit, sunburst cifr je super a ta jednoduchost je návyková. Spony bych se nebál, samovolné otevření jen tak nehrozí, horší je absence easylinku, ale ten se dá odkoupit. Vem je třeba na přechodnou dobu, než dají do expů novou strojovnu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No vidis a ja si myslim ze kvalitni hodinky se hodi ke vsemu a navic mi DJ i Expy prijdou oboje jako sportovni hodinky..

 

Jinak moc nerozumim tomu proc se tak protezuje rada profesional? Vsak prece oboje Expy i DJ jsou antimagnet, antishock, wr 100.. Tak v cem jsou expy profesionalnejsi? Nebo je to jen marketing..?

 

Odesláno z mého ONEPLUS A3003 pomocí Tapatalk

Upraveno uživatelem MegaTenese
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hele, za me OP39. Jedina vada na krase je absence easy linku, ale ten si u AD za necely 3 tis doobjednas. Safety clasp je zbytecnej, nikdy se mi nestalo, ze bych vo neco strejchnul a omylem si votevrel DJ/milgauss sponu.. Jinak DJ sou supr, sou ale trochu vetsi a kdyz DJ, tak s WG lunetou. Co mligy, ty nezvazujes?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hele, za me OP39. Jedina vada na krase je absence easy linku, ale ten si u AD za necely 3 tis doobjednas.

A proč mi u Bechyněho říkají, že to nejde? Njn, neVIP život

 

OP39 - nedoceňovaný super hodinky, bílý budu chtít někdy znova, nic jim nechybí. Ať se ale děje, co chce - když už DJ tak jen s WG lunetou, fakt.

 

Ústřicozámek neřeš, ty spony drží i tak parádně.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A proč mi u Bechyněho říkají, že to nejde? Njn, neVIP život

 

OP39 - nedoceňovaný super hodinky, bílý budu chtít někdy znova, nic jim nechybí. Ať se ale děje, co chce - když už DJ tak jen s WG lunetou, fakt.

 

Ústřicozámek neřeš, ty spony drží i tak parádně.

Protoze jim teoreticky nesedi cisla. Proste to neni vyrobcem pozehnany. Nicmene to de, protoze vnitrni sirka spony je 16mm, stejne jako u GMT2C, DJ2 apod, prumer direk je taky stejnej a sroubuje se to na totozny linky tahu, takze to de. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Protoze jim teoreticky nesedi cisla. Proste to neni vyrobcem pozehnany. Nicmene to de, protoze vnitrni sirka spony je 16mm, stejne jako u GMT2C, DJ2 apod, prumer direk je taky stejnej a sroubuje se to na totozny linky tahu, takze to de. 

Ide to, ale u AD mu to neurobia. Riesil som uz ine nezmysly, ale pokial im nesedia referencie tak neurobia ani tuk.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pozor teda i na pripadnou absenci data. To byl u me hlavni duvod, proc jsem OP pustil, i kdyz jsem na nich jinak nemohl najit jedinou chybu. I jsem si rikal, ze na no-date si zvyknu, proste to bez nej neslo a chybel mi tam. No a kdyz na ty OPcka tady koukam, tak mi zacinaji stejne chybet :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A to si tu sponu nemůžeš koupit a přehodit doma?

 

Jinak za mě v tomto pořadí 1. Expy

                                            2.DJ modré - fluted - jubilee

                                            3. OP39 bílé, šedé

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...