Přejít na obsah

Seiko z Číny


Doporučené příspěvky

Samozřejmě to nebyla žádná propagace, chtěl jsem aby se poučili také další co by měli zájem o origo china Seiko :-) a hlavně aby věděli kam se podívat a čeho si všímat.

Já jsem je vzal ze zvědavosti, protože jsem ještě žádné fejky na živo neviděl, tak jsem byl prostě zvědavý.

A určitě pokud někdo bude chtít koupit nějaký hodinky, tak bude hledat jako např.já a třeba se dostane i sem na fórum a potřebné info si najde.

Kdyby se o tom nikde nepsalo s tím, že to nikam nepatří, tak by se informace nedostala potřebným.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Samozřejmě to nebyla žádná propagace, chtěl jsem aby se poučili také další co by měli zájem o origo china Seiko :-) a hlavně aby věděli kam se podívat a čeho si všímat.

Já jsem je vzal ze zvědavosti, protože jsem ještě žádné fejky na živo neviděl, tak jsem byl prostě zvědavý.

A určitě pokud někdo bude chtít koupit nějaký hodinky, tak bude hledat jako např.já a třeba se dostane i sem na fórum a potřebné info si najde.

Kdyby se o tom nikde nepsalo s tím, že to nikam nepatří, tak by se informace nedostala potřebným.

Všimnul jsem si, že ty fejky asi zkoušíš prodat na bazoši, což od člena chronomagu je podle mne docela prasárna. Pošli je raději sibiřovi, ten ví, co s podobnými fíky udělat. 

Upraveno uživatelem lucid
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo chlapi pusťte se do mně.

Každej jste nějak prozřeli,nabyli info a dostali se tam, kde jste.

Já chybu férově přiznal a je docela možné, že ten inzerát o kterém je řeč ani nebyl můj, protože já ho smazal chvíli po vstupu na toto fórum, co je již nějakou chvíli je. A smazal jsem ho proto, protože jsem si tady zjistil věci, který jsem prostě dřív nevěděl a vědět nemohl. 

 

Prostě už se stalo, za to se ještě jednou omlouvám,vím byla to chyba a doufám, že to už nebudeme nijak pitvat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Odpovím si sám: ano, u těch oranžových si nedali žádnou práci s vymýšlením dalších sériových čísel, takže to valí pod jedním, v tomto případě to je 630711.
Viz třeba toto video, asi 0:41.

https://www.youtube.com/watch?v=3-cIOkbA-8E

Jinak tady je z něj foto:

 

Edit: jinak jsem se teď díval na další fejky a dýnko s tímto číslem se objevuje pravidelně, takže by to mohlo být jedno z dobrých poznávacích znamení, protože dvě stejná sériová čísla Seiko nemá.

post-23487-0-83400300-1565969624_thumb.jpg

Upraveno uživatelem lucid
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jj, tak jsem na to koukl a je to taky ...711. 

Asi velká série :-) 

Díval jsem se na to podrobněji, mají to prakticky všechny modely z řady Prospex. Nechtělo se jim prostě dělat více matric na dýnka s různými sériovými čísly, tak to všechno bastlí pod jedním, podobně jak tomu bylo u mnou zmiňovaných quartzek. Což, jak jsem psal, ale je pro většinu dobré poznávací znamení: pokud mají na dýnku číslo 630711, pak je to fík.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...