Přejít na obsah

Nastavení nulování na quartz


Doporučené příspěvky

Ahoj,

prosím o radu, jak nastavit stopky do nulové pozice. Jedná se o quartz se stopkami, "značka" Lacoste :-)

Návody na obdobné hodinky praví:

- vytáhnout korunku do poslední (nejvzdálenější) polohy

- stisknout současně START a RESET a dostanete se do nastavovacího režimu

- tlačítkem START si naťukáte velkou stopkovou ručku na 12

......potud vše funguje. Ale dále se mi už nedaří....

- pro nastavení ručky sčítače minut - stisknete RESET, čímž opustíte nastovaní stopkové vteřinové ručky a nastavujete stopkovou minutovou tlačítkem START

- pak opět RESET pro nastavení stopkových hodin

 

Vteřinou stopkovku mám na dvánctce, ale ty dva malé budíčky nejsem schopen vynulovat. Umí někdo poradit?

díky moc

post-41737-0-42382000-1559291448_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jak piše bendicoot vypadá to vpohodě, pokud se nepletu tak pravý budík ukazuje 24h režim času- to je OK, spodní budík ukazuje sekundy, to vypadá taky OK a levy budík ukazuje minuty chronographu- zde vynulovany na nule, takže také OK. V čem je problem ?  

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ano pánové, máte pravdu. Problém už není v ničem. Problém byl ve špatné analýze :-) 

Když teď vidím ty hodinky přes celý monitor, tak už je mi jasné "vo co gou".

Totiž na všech mých chronech jsou sčítače minut a hodin, tak mě nějak nenapadlo, že by to mohlo být třeba i jinak.

Ale jak se mi podařilo vynulovat tu minutovku, to mi fakt není jasné. Možná to quartz dělá nějak automaticky.

Díky za nakopnutí 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ano pánové, máte pravdu. Problém už není v ničem. Problém byl ve špatné analýze :-) 

Když teď vidím ty hodinky přes celý monitor, tak už je mi jasné "vo co gou".

Totiž na všech mých chronech jsou sčítače minut a hodin, tak mě nějak nenapadlo, že by to mohlo být třeba i jinak.

Ale jak se mi podařilo vynulovat tu minutovku, to mi fakt není jasné. Možná to quartz dělá nějak automaticky.

Díky za nakopnutí 

 

Tak ať slouží :-) 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...