Přejít na obsah

Čakacia doba submariner u AD


pigger

Doporučené příspěvky

To víš, Rolexáři jsou chudý, né každej má na to koupit si hnedka Omegy který ztratí na hodnotě 50% když vyjdeš z krámu :D

To je ale hodne odvážne tvrdenie, nejak som tu nevidel nové (sry 1 deň staré) Speedy/PO v rozumnej farebnej kombinácii/Bondovky za polovicu... myslím, že ich bude určite menej, než nových Rolexiek nad cenník a "nenosených" Rolexiek vo fóliách.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To je ale hodne odvážne tvrdenie, nejak som tu nevidel nové (sry 1 deň staré) Speedy/PO v rozumnej farebnej kombinácii/Bondovky za polovicu... myslím, že ich bude určite menej, než nových Rolexiek nad cenník a "nenosených" Rolexiek vo fóliách.

Použil jsem hyperbolu pro dramatičnost, je těžké brát předchozí příspěvek vážně a tudíž ani můj nebyl, ale abych to lépe vysvětlil, když půjdu k českému ADčku tak Hesalitové Moony jsou za 125(?), ale třeba rok staré jde koupit na hodinkových forech za 80.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Použil jsem hyperbolu pro dramatičnost, je těžké brát předchozí příspěvek vážně a tudíž ani můj nebyl, ale abych to lépe vysvětlil, když půjdu k českému ADčku tak Hesalitové Moony jsou za 125(?), ale třeba rok staré jde koupit na hodinkových forech za 80.

 

Za 125 by je koupil jen trumpeta.. Cena novych na krame od AD je tak 90-100 tis., jinak ten Tvuj predchozi prispevek spise jen dokresluje smutnou realitu dnesnich dnu.. Mensi cenovy sesup, likvidita, to je pro mnohe ten nejsilnejsi argument, proc se rozhodnout pro Rolex a proc se dnes na ne cekaji fronty..  Misto fandu do hodinek dnes vsichni spekuluji, tresnickou na dortu jsou wristshoty hodinek ve foliich..

Cely trh tim je dodrbanej a masovky v oceli se splhaji do kategorie full gold.. Bude zajimave sledovat dalsi vyvoj, jestli za 2 roky budou Suby za pul mice nebo se zacne vice lidi ptat, co ze na tom tolik vlastne stoji, obzvlast tehdy, kdy se cinsti fejkari dotahli v kvalite provedeni na original a vyrobci mechanik se ocitaji pod velkym tlakem smartwatch.. Tipuji, ze spise ale zacnou krachovat ostatni vyrobci, nez ze by doslo ke korekci u Rolad.. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak ten příspěvek byl reakce na to ze je lepší si koupit fake nežli Rolex protože se na ně čeká, čeká se na kvůli důvodům které si uvedl, na Omegy se nečeká kvůli důvodům co jsem uvedl já. Mě se to taky nelíbí obzvláště u starších plechu které byly za kilo na nošení a dneska to stoupá do nesmyslu a už je to škoda nosit, akorát nevidím důvod se v tom co týden rejpat protože někdo objevil Ameriku že na Rolex, Patek, AP se čeká.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak ten příspěvek byl reakce na to ze je lepší si koupit fake nežli Rolex protože se na ně čeká, čeká se na kvůli důvodům které si uvedl, na Omegy se nečeká kvůli důvodům co jsem uvedl já. Mě se to taky nelíbí obzvláště u starších plechu které byly za kilo na nošení a dneska to stoupá do nesmyslu a už je to škoda nosit, akorát nevidím důvod se v tom co týden rejpat protože někdo objevil Ameriku že na Rolex, Patek, AP se čeká.

Tak vono by možná v první řadě stalo za to kouknout, kdo ten příspěvek psal. Ten borec je tady vod samyho začátku fóra, ačkoli se možná virtuálně vodprasknul, jako mnozí matadori. I já si tady pamatuju SUBy pod kilo, dokonce za vosumdesat, jenže to byl místního uspavace náměstí asi nějakej blok, nebo co, no a já v tu dobu neměl zbytecny kilo. Divný. To, co předvádí AD Rolex, je normální ubohost. Zadrzovat ti garanční kartu rok, když tam necháš čtvrt míče? Kurva, kde to jsme? To není frustrace někoho, kdo Rolby nemá, ale otázka toho, co je v nějaký rovině akceptovatelnyho. Daytony jsou krásný, ale jak je to dlouho, co tam sypali El Primero, pac vlastní kalibr neuměli? Dvacet let? Třicet? Nechci se hádat, fakt ne, je mraky jinejch firem, co umej mnohem víc. Chápu a znám historii a logiku Rolex.

Dobrou noc.

Upraveno uživatelem villain83
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

a proc by PP meli prestat, navic pokud vim pouzivali 321 to je celkem pecka, co chces vic? kalibr co uz se davno nedela

Ja osobne bych v jejich cenove relaci chtel in house, neco na urovni Langeho.

Upraveno uživatelem ensi
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...