Přejít na obsah

Čakacia doba submariner u AD


pigger

Doporučené příspěvky

@petr_cha: Zrovna sem si vzpoměl, Petře, na naší debatu u kafe při koupi/prodeji GS na téma plecháče vs. GMT. Pamatuješ?

 

Za mě je ta někdy až mystická pohodlnost plechovejch subů tak trochu urban legend ? sám znam víc chronomagorů, kterejm plecháče nesedí, na ruce trčí a tah/spona doslova irituje ; vč. mě samo :)

 

Edit: pětkový GMT, stejně tak třeba polárky... díky plochýmu dýnku o dost jiná (lepší) story!

Upraveno uživatelem Maxel
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já bych to seřadil takle ňák, co sem zatim ponosil od korunky.

A taky už končim OT.

 

? nejpohodlnější ?

Polárky 16570

Expy 36 14270

DJ41 126300

GMT 116710

Expy 39 114270

Suby 116610

Suby 16610 (pre-rehaut)

? nejmíň pohodlný ?

Upraveno uživatelem Maxel
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ne kazdej mel tu moznost pricuchnout k rlx pred deseti patnacti lety a kupovat kermity za 80 a daytony za 150... bohuzel. Takze co mu zbyde- kupovat za soucasny ceny, ktery budou za dalsich 10-15 let zase usmevne nizky. je to uplne jedno...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

...kupovat za soucasny ceny, ktery budou za dalsich 10-15 let zase usmevne nizky. je to uplne jedno...

 

To je právě ta otázka. Když se ocelový modely cenou na volným trhu přibližujou (a v některých případech mimo Rolex i převyšujou) cenám za full gold...nevím jestli tam je prostor pro další podobně masivní nárůsty cen. Možná jo...ale jako jistotu bych to nevnímal. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nasel jsem na Rolexforum - rocni produkce daytona 14 K, Hulk 50K, SD43 25K, BLNR 45K, Sub 100K, nevim jak je to validni info a samozrejme u urcitych modelu to neni rozdeleno na ocel a dalsi ... nicmene to neni mnoho.

 

Pokud to tu bylo, tak se omlouvam.

Upraveno uživatelem steel
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...