Přejít na obsah

Hublot Big Bang Rose Gold


Doporučené příspěvky

Hezký den všem, už delší dobu uvažuji o Hublot v kombinaci Rose Gold nebo Rose Gold Ceramic. Našel jsem po nějaké době  celkem hezký kouseki v ČR kamenném shopu Chrono 10:10 (mají profil i na Chrono24). Sériové číslo jsem ověřoval u Hublotu, registrují ho - ale samozřejmě nemohou 100% potvrdit, že nejsou hodinky originál.

 

Cena je na model adekvátní..

 

Co myslíte? Nemáte někdo zkušenost také s obchodem Chrono 10:10 v Intercontinentalu? Zkoušel jsem oslovit i Hublot v Praze ohledně autenticity, ale nedělají to..

post-27972-0-92372700-1559755858_thumb.jpg

post-27972-0-94499300-1559755875_thumb.jpg

post-27972-0-28593000-1559755914_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jsou to Ukrajinci a jako řekl bych, že jednání fér. Jestli jsou k nim papíry, koupil bych je, šel ověřit pravost do Pařížské a kdyby něco, šel bych zpět, aby vrátili peníze. Ale udělal bych to jen tehdy, pokud jsou k tomu papíry od aktivního dealera a sedí SN.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Děkuji moc :)

Vypadají dobře - ano jsou to Rusové/UK. V Hublotu v Pařížské mi právě pravost ověřit nechtějí (prý to nedělají = nechápu, jednou je to dealership, tak snad by to měla být samozřejmost i klidně za nějaký poplatek). SN sedí, papíry k tomu jsou, Hublot je neeviduje jako kradené..

 

Spíše mi jde jak ověřit originalitu..v téhle cenovce se trošku bojím riskovat :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Děkuji moc :)

Vypadají dobře - ano jsou to Rusové/UK. V Hublotu v Pařížské mi právě pravost ověřit nechtějí (prý to nedělají = nechápu, jednou je to dealership, tak snad by to měla být samozřejmost i klidně za nějaký poplatek). SN sedí, papíry k tomu jsou, Hublot je neeviduje jako kradené..

 

Spíše mi jde jak ověřit originalitu..v téhle cenovce se trošku bojím riskovat :(

Nehodnotím hodinky, taky bych se mrknul na jiné a to i značku, ale proti gustu ... když se Ti líbí. Imho za 373K se dají sehnat jiné HH značky i když ne ve fullgoldu. Nicméně, z toho obchodu bych strach neměl, jednání je opravdu košer, horší je to ověření - osobně bych z toho vycouval nebo to řešil s centrálou. Ale papíry k tomu jsou, kradené nejsou ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

.......Imho za 373K se dají sehnat jiné HH značky i když ne ve fullgoldu.........

 

Ale notak, kde jsi to, prosím, vyčetl, že Hublot je HH, zvláště pak u modelu, kde je použita ETA. To je snad skoro šíření poplašné zprávy.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ale notak, kde jsi to, prosím, vyčetl, že Hublot je HH, zvláště pak u modelu, kde je použita ETA. To je snad skoro šíření poplašné zprávy.

Tak Hublot umi i pekne a zajimave kousky, ale na etu 7750 za 373k musi byt clovek fakt fanousek znacky. :) 

hublot-caliber-hub-4100-eta-7750.jpg

zdroj: https://www.worldwatchreview.com/2009/12/18/hublot-big-bang-gold/

Upraveno uživatelem ensi
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A ještě jedna věc platí pro bi-color i FG - když Ti z nějakého důvodu nesednou nebo se Ti okoukají, bude sakra velký problém je prodat. V tomto případě zlato nerovná se investice.

Jako taky o tom uvažuju, že jsou až moc..jak vzhledově, tak na nošení a i okoukání. Víc se mi asi líbí a méně nápadná je kombinace rose gold pouzdro a luneta keramika, bohužel chci se na ně předem podívat a neobjednávat na slepo z Chrono a v ČR nikde moc hezké nemají..kupovat je nové za cca 817tis. nechci, to je opravdu mega nesmysl.. :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No chlapče, myslím, že jsi právě naštval Rusy i Ukrajince ...  A jinak: ty hodinky jsou hnusný, ale každý svého štěstí strojvůdcem.

Myslel jsem to, že přesně nepoznám jestli je někdo uk nebo rus...každopádně v Hublotu AD mi říkali, že to jsou ukrajinci :))

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ale notak, kde jsi to, prosím, vyčetl, že Hublot je HH, zvláště pak u modelu, kde je použita ETA. To je snad skoro šíření poplašné zprávy.

Já vím, že je dnes horko a na Chronomagu kurvy nabízejí klukům placené služby, ale já nepsal, že Hublot je HH, psal jsem, že se dají sehnat za ty prachy HH značky :) . Už to chce déť a ochlazení.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jako taky o tom uvažuju, že jsou až moc..jak vzhledově, tak na nošení a i okoukání. Víc se mi asi líbí a méně nápadná je kombinace rose gold pouzdro a luneta keramika, bohužel chci se na ně předem podívat a neobjednávat na slepo z Chrono a v ČR nikde moc hezké nemají..kupovat je nové za cca 817tis. nechci, to je opravdu mega nesmysl.. :(

To chápu. Notabene u nových, to je blbost. Ano, Chrono je Kyjev, takže UA.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kamaráde, napsal jsi to takto: ... když se Ti líbí. Imho za 373K se dají sehnat jiné HH značky i když ne ve fullgoldu .... To nebylo o tom, že HH je jinde, to bylo o tom, že Hublot je HH, ale jiné HH značky se dají sehnat za... .atd.

 

Jdu se zchladit! :cheers:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ale máš pravdu, teď to po sobě čtu ... skutečně to tak vyznívá. Ovšem snad sis ani na chvilku (vyjímku tvoří dnešní ostré slunce) nemohl pomyslet, že bych Hublot bral mezi HH. Sám bych si je nikdy nekoupil, ale kolegu nechci lanařit jinam, pokud je rozhodnutý.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Děkuji moc :)

Vypadají dobře - ano jsou to Rusové/UK. V Hublotu v Pařížské mi právě pravost ověřit nechtějí (prý to nedělají = nechápu, jednou je to dealership, tak snad by to měla být samozřejmost i klidně za nějaký poplatek). SN sedí, papíry k tomu jsou, Hublot je neeviduje jako kradené..

 

Spíše mi jde jak ověřit originalitu..v téhle cenovce se trošku bojím riskovat :(

Par znacek to nedela, ja to stejny resil u Cartiera, ale tak ladne a mile mi to pani vysvetlila, ze sem s tim nemel problem a zasel za roh na prikopy k dusakovi na servis a na pohodu me to zčekli. Takze muzes zkusit stejnej postup, jen tam dopredu radej zavolej..
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...