Přejít na obsah

První a poslední levné hodinky


Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 41
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Steinhart a Seiko maji dobry pomer cena / vykon a hodne sirokou paletu modelu, staci si vybrat dle vkusu. Steihart ma i modely bez kyklopa (lupy) a (vicemene) vlastniho designu.

 

Pokud Ti nevadi pouzite, tak zde na foru se prodava denne rada hodinek, vetsinou zanovni a za super ceny. Navic si tu nikdo nedovoli nekoho nejak podfouknout, jako je caste napr. na Aukru, bohuzel.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No, tak jsem se stal majitelem 2 roky starých, prakticky jako nových, původních SKX009

 

Tmavší pepsina než u SXK009K, made in japan, s papírama i krabičkou, s gumou a dokoupeným seiko náramkem (či tahem? kdyžtak prosím opravte začátečníka)

 

A jsem nadšený  :clap:

 

A byly za 4500 :) to jsem moc budget nevyužil

 

Tímto všem děkuji za pomoc, nakonec to po laborování skončilo u klasiky a nemohl jsem do začátku udělat lépe. 

 

post-67917-0-98095400-1559835746_thumb.jpg

 

A víte co nejhorší? Chtěl bych ještě jedny..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jak první kousek dobrá volba. Než další hodinky, tak bych to zkusil nejdřív oživit dalšíma řemenama, nato páskama. To jsou vesměs stokorunove podložky. Pripadne ocelovy tah (nejlepsi je ze strapcode) to uz je nákladnější. Pokud tě neuspokoji tohle a stale budes premyslet o dalších hodinkach, tak buh s tebou, protoze si ztracen jako my ostatni tady.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tie SEIKO Turtle si mal radšej vziať sú lepšie spracované ako SKX a veľmi dobre sedia na ruke aj napriek tej veľkosti 45mm :) alebo potom Glycine SubCombat 42mm. A využil by si budget lepšie ale však ono to príde žiadne hodinky nie sú tie posledné a rozhodne nie tie prvé :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No, tak jsem se stal majitelem 2 roky starých, prakticky jako nových, původních SKX009

 

Tmavší pepsina než u SXK009K, made in japan, s papírama i krabičkou, s gumou a dokoupeným seiko náramkem (či tahem? kdyžtak prosím opravte začátečníka)

 

A jsem nadšený  :clap:

 

A byly za 4500 :) to jsem moc budget nevyužil

 

Tímto všem děkuji za pomoc, nakonec to po laborování skončilo u klasiky a nemohl jsem do začátku udělat lépe. 

 

attachicon.gifMCH_1738_96.jpg

 

A víte co nejhorší? Chtěl bych ještě jedny..

A to jsem se je bál navrhnout, páč je cpu každému na začátku chrononemoci...gratuluji.  :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...