Přejít na obsah

Fotka
- - - - -

Nedávné aktualizace stavu

Mimi bazar

• Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
70 odpovědí na toto téma

#61 Honza.manta

Honza.manta

Chronopacient

• Member_50
  • 17 241 příspěvků(y)
  • Pohlaví:Muž
  • Bydlí:Praha

Publikováno 12.červen.2019 - 06:30

To som jediny, kto sem chodi zalozkou priamo na "nove prispevky"? Homepage som nevidel uz nejaky ten rok, do dnes som ani netusil, ze tu dake statusy su. Idem ich teda pozriet, ze kvoli comu je taky humbug :)

Nejsi, už jsme tři.

Prim sport automat - a co je víc?
Tajemství úspěchu je slušnost a upřímnost.

Jakmile se jich zbavíte – dosáhnete všeho.

Email: Honza.mantazavináčseznam.cz

#62 Bert

Bert

MegaXXLzávislák

• Root Admin
  • 5 534 příspěvků(y)

Publikováno 12.červen.2019 - 06:55

Hm, tak to je špatný. Na tohle už je nahlíženo jako na organizovanou skupinu .... :-)

Typický PRIMitiv, a proto mi dělají upřímnou radost Ladičky, Orlíky, Spartaky, 97-čky, 96-ky, Diplomaty,Eleganty, Traktory, všemožné Sporty, Bauhausy, Hindy, Linee a dalších několik kusů všemožné havěti, jako třeba Piaget, Rolex, Panerai, Omega, či Perrelet .....

#63 kuncák7

kuncák7

apac se skalpem

• Member_50
  • 13 150 příspěvků(y)
  • Fanoušek značky:jídlo, sport, ženský-časem se pořádí koníčků mění

Publikováno 12.červen.2019 - 07:10

Hm, tak to je špatný. Na tohle už je nahlíženo jako na organizovanou skupinu .... :-)

V sobotu tu budu "slavit" 9 let na foru, chtěl jsem se tím pochlubit, ale náčelník mi to zatrhl, budu si k tomu muset koupit nové hodinky, sakra :-). A pak se pochlubit ve statusech.

Ber to s nadsázkou a nenasírej se  :cheers:

#64 Zmizík

Zmizík

Princ Chronoslav

• Member_50
  • 6 230 příspěvků(y)
  • Pohlaví:Žena
  • Bydlí:Hradec Králové

Publikováno 12.červen.2019 - 07:27

Nevim jak komu jinymu ale mne to cely pride jako pekna picovina.
Milisi, Roman I. vás rekomandoval jako ohromného pitomce a myslím, že se nemýlil.

#65 Tikal

Tikal

Speedy Gonzales

• Moderators
  • 6 112 příspěvků(y)
  • Fanoušek značky:50km/h

Publikováno 12.červen.2019 - 07:34

V sobotu tu budu "slavit" 9 let na foru, chtěl jsem se tím pochlubit, ale náčelník mi to zatrhl, budu si k tomu muset koupit nové hodinky, sakra :-). A pak se pochlubit ve statusech.

Ber to s nadsázkou a nenasírej se  :cheers:

Tak musiš správně formulovat :    Myslím na hodinky, pořád a na tomto fóru už 9let.  :lol2:

TEMPUS FUGIT **FURT FPŘET**

#66 Bert

Bert

MegaXXLzávislák

• Root Admin
  • 5 534 příspěvků(y)

Publikováno 12.červen.2019 - 09:16

Ber to s nadsázkou a nenasírej se :cheers:

Pokud odhlednu, od této aktuální problematiky, zrovna na téma XY let na fóru by mohlo být hezké nové vlákno HAPPY BIRTHDAY ......

Typický PRIMitiv, a proto mi dělají upřímnou radost Ladičky, Orlíky, Spartaky, 97-čky, 96-ky, Diplomaty,Eleganty, Traktory, všemožné Sporty, Bauhausy, Hindy, Linee a dalších několik kusů všemožné havěti, jako třeba Piaget, Rolex, Panerai, Omega, či Perrelet .....

#67 Xenomorfus

Xenomorfus

Linguafoeda acheronsis

• Member_50
  • 3 028 příspěvků(y)
  • Bydlí:Ostrava
  • Fanoušek značky:Traser, G-Shock, Amfibija, Seiko, Deep Blue, Aragon

Publikováno 12.červen.2019 - 09:35

A nemohlo by to byt vlakno pojmenovano nejak cesky? Treba "Zivotni jubileum", "Vyroci", apod? Dokud nas tedy zadny anglicky mluvici narod neokupuje ;-)

Traser P6600 Type 6 MIL-G "Sapphire",  Crepas Cayman 3000,  Deep Blue Pro Aqua Diver, 

Vostok Amfibija (zase),  Seiko Prospex SNE421, Casio GWN-1000B-1BER "Gulfmaster", Casio GW-9400-1ER "Rangeman", 

Casio DW-290-1, Casio G-7900A-4ER, Casio GW-9100-1ER "Gulfman", Casio DB-34H, Casio GX-56, Casio G-9000-1VER "Mudman",

Seiko 6138-8020 "Panda", Temporis - Chronographe Suisse - 60. léta, Prim (hromada), HMT, 

Aragon Enforcer T100 68 tubesSeiko Monster "Orange" (třikrát),  Aragon Divemaster T100, Alpina Seastrong Diver 300,

Deep Blue Daynight Blue T100,  Deep Blue Sun Diver II.Vratislavia Heritage Chrono, Wenger Sea Force,

Seiko "Mt. Fuji", Seiko 7002Seiko SKZ -207 "Atlas"Seiko Monster "Drakula"

#68 Ondoni

Ondoni

Nezvážený člen

• Member_50
  • 4 067 příspěvků(y)
  • Fanoušek značky:Zákaz hvězdu

Publikováno 14.červen.2019 - 10:57

Pokud odhlednu, od této aktuální problematiky, zrovna na téma XY let na fóru by mohlo být hezké nové vlákno HAPPY BIRTHDAY ......

Vypadalo by to tam asi takto

Přiložený soubor (y)

Bylo:     SEIKO 7002,  SEIKO 7002 Pepsi, SEIKO SKX007, SEIKO SNZH53, Hamilton Khaki Field, Longines Legend Diver (Date)Omega SMP 300, Omega Moonwatch, Steinhart Ocean One GMT Pepsi, Steinhart Ocean One 39mm,géčka, IGEN ren., Borealis 300 Estoril, Precista PRS20

Je:        Chronographe Suisse,  Steinhart Nav B-Uhr II 44mm, SEIKO SKX031, Seiko 6309, Hamilton Khaki Field, Tissot PR50, Ventus Mori Brass, Casio DW-5600, Skagen, něco málo vintáže

Bude:   ?

#69 zceyee

zceyee

Závislák

• Member_50
  • 775 příspěvků(y)
  • Fanoušek značky:.d-f

Publikováno 15.červen.2019 - 00:00

MíraMíra: Ty považuješ lidi, kteří jsou ochotní dát desítky tisíc za nepřesné hodinky, co se za dva dny zastaví za soudné?

5acdb2.gif

a-patheia

#70 Dokusan

Dokusan

Megazávislák

• Member_50
  • 4 556 příspěvků(y)
  • Bydlí:Olomouc
  • Fanoušek značky:Chr.Ward, Sinn, Vostok

Publikováno 15.červen.2019 - 10:19

Nejsi, už jsme tři.

Čtyři :)
Per ardua ad Astra
mdokoupil@email.cz

#71 Honza.manta

Honza.manta

Chronopacient

• Member_50
  • 17 241 příspěvků(y)

Publikováno 15.červen.2019 - 11:06

A nemohlo by to byt vlakno pojmenovano nejak cesky? Treba "Zivotni jubileum", "Vyroci", apod? Dokud nas tedy zadny anglicky mluvici narod neokupuje ;-)

Nebo třeba - Tak jsem tady právě promrhal XY let.

Tento příspěvek byl upraven od Honza.manta: 15.červen.2019 - 11:06

Prim sport automat - a co je víc?
Tajemství úspěchu je slušnost a upřímnost.

Jakmile se jich zbavíte – dosáhnete všeho.

Email: Honza.mantazavináčseznam.cz