Přejít na obsah

Nedávné aktualizace stavu


Doporučené příspěvky

Ehm, na jednu stranu se tu otvírají vlákna jako Žumpa, na druhou stranu se tu řeší obsah aktualizací stavu. Tak nevím :) Není to jen zástupnej důvod k (znovu)otevření tématu monetizace webu?

 

Mně trvalo dlouho, nez jsemmsi zvyknul na množství OT na chronomagu, dokonce jsem kvůli tomu v zoufalství jedno svý starý vlákno zamykal a odemykal... ale dneska si bez toho neumim chronomag moc představit. Kazdopádně, jestli se Berte rozhodneš pro čistší verzi chronoamgu bez OT, stačí změnit pravidla do budoucna. Kdybys ale uvažoval o zpětném mazání již existujicích příspěvků a témat, měj prosím na mysli, ze budeš v mnoha případech likvidovat něco, čemu jiní (v rámci stávajicích pravidel korektně) věnovali čas a energii.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 158
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Je to samo vec Berta, ale ja tyhle aktualizace mam rad a jednou mi to zachranilo doslova krk. A to kdyz se mi vybil klicek do baterie od auta na horach. Dostal jsem radu do hodiny, na coz bych jinak cekal desne dlouho ve vlakne kdo cim jezdi. Nakonec jestli se to Bertovi nelibi, tak je muze nekam schovat, at nejsou na homepage fora. Ja si je treba ctu hodne rad a klidne si je najdu nekde v podmenu. Ale ja nejsem berna mince, hodinky miluju, mam aktualne bez dvou dvacet kousku, ale nejak me o nich nebavi diskutovat. Zato OT, to je je moje. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Všechno zákážem, nařídíme o čem se bavit, za OT bych dal rovnou pokutu a bude nám všem líp.

Proč si taky kazit zážitek z fóra tím, že mimo hodinek třeba někomu pomůžem/poradíme, když vidíme dotaz/prosbu na úvodní stránce?

Sice se to samo nabízí, když je tu tolik chytrých a schopných lidí širokého spektra, ale přece si nebudem jen tak zadarmo pomáhat. Vždyť se to dá všechno zpoplatnit, navíc když ani nejde o hodinky.

A nedej bože, aby třeba samotný majitel poptával v aktualizacích něco, co se netýká hodinek a někdo mu ještě dobrovolně pomohl, to by bylo velice špatné a nevýchovné.

Ještě že nám Bert jde příkladem a nikdy této přidané hodnoty fóra sám nevyužil. Nejsme přece někde na "mimi".

Nebo se snad někdy stalo, že i jemu se hodilo na úvodní stránce vznést rychlý dotaz netýkající se hodinek?

To asi ne. Přece by to tady neplevelil a našel by si vhodné vlákno, nebo založil nové a počkal, jestli si někdo všimne.

I tak se na to dá dívat.

Mně to teda smysl nedává, ale jak už jsem psal dřív, jestli tato za mě přidaná hodnota fóra všeobecně spíš obtěžuje, tak bych to tu nerad všem znepříjemňoval, ale nemůžu si pomoct, dle mě z toho můžou všichni jedině těžit. Nikdo z nás neví, kdy se nám to může hodit, např. kolega s klíčem výše.

Upraveno uživatelem MíraMíra
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 Není to jen zástupnej důvod k (znovu)otevření tématu monetizace webu?

 

 

 

Martare, není, já zástupný důvod přeci nepotřebuji. Pokud se rozhodnu k takovému kroku, pak jej učiním. Fakt si, prosím, přečti první příspěvek, nic jiného jsem tímhle vláknem říci nechtěl.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je to samo vec Berta, ale ja tyhle aktualizace mam rad a jednou mi to zachranilo doslova krk. A to kdyz se mi vybil klicek do baterie od auta na horach. Dostal jsem radu do hodiny, na coz bych jinak cekal desne dlouho ve vlakne kdo cim jezdi. Nakonec jestli se to Bertovi nelibi, tak je muze nekam schovat, at nejsou na homepage fora. Ja si je treba ctu hodne rad a klidne si je najdu nekde v podmenu. Ale ja nejsem berna mince, hodinky miluju, mam aktualne bez dvou dvacet kousku, ale nejak me o nich nebavi diskutovat. Zato OT, to je je moje. :)

 

Asi nejrozumnější. Získám místo na banner, a mimi mně nebude na první stránce tak rozčilovat. Děkuji.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já bych byl pro zavedení ceníku.

 

Např.

Aktualizace statusu týkající se hodinek... zdarma

Aktualizace statusu netýkající se hodinek... 50Kč

 

Následně monetizace ostatní diskuze:

Doutníky a fajfky... zdarma

Auta, motorky, nože, Barbour, Red wing, raw denim, chilli, single malt a další džentlmenské hovadiny... 1Kč/příspěvek

Ze života, Kam na dovolenou, filmy/seriály, kulinárium, sběratelství, kočky, psi, ptáci... 2Kč/příspěvek

Fešn okno, Co mě právě naštvalo... 5Kč/příspěvek

Humor... 5-10Kč, podle toho, jestli to většina pochopí a přijde jí to vtipné/vhodné. Židovské anektoty... 50Kč.

Diskuze k serveru Chronomag... kauce 100Kč, podle opodstatněnosti připomínky částečně vratná.

 

Později by se mohly zvýšit ceny za dlouhé příspěvky, např +50% má li příspěvek víc než 2000 slov. Netýká se recenzí hodinek.

 

Pokud se monetizace osvědčí, rozšířit ji i do hodinkových vláken.

 

Orient zrušit, podle většiny mají hnusný logo.

Seiko, Citizen, Casio... 10Kč

Parnis, Seagull, Armida a další Čína... 20Kč

Festina, Diesel, DKNY, Tommy Hilfinger... 50Kč

MPM... 100Kč

Za nahlížení do těchto sekcí 10% z částky za vložení příspěvku. Takže třeba kačku za kouknutí, jaké Seiko máte právě na ruce.

 

Sekci Vostok raději zakázat, jsou to disidenti, rebelové a dělají si ze všeho prdel.

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Beru, možná jsem to napsal až příliš zveličeně, ale chtěl jsem to prostě ukázat z druhé strany.

I tobě se přece už vícekrát hodilo, použít aktualizace na úvodní stránce, pro rychlej doraz. Je to prostě praktická věc.

A ano souhlasím, že psát tam dotaz typu " neví někdo jestli je lepší kečup z lidlu, nebo z Kauflandu " tam asi úplně nepatří, ale trochu doufám v soudnost místních členů.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To som jediny, kto sem chodi zalozkou priamo na "nove prispevky"? Homepage som nevidel uz nejaky ten rok, do dnes som ani netusil, ze tu dake statusy su. Idem ich teda pozriet, ze kvoli comu je taky humbug :)

Nejsi, taky chodím rovnou na příspěvky.

 

Jinak 5etterovi chybí u některých cen nejméně 2 nuly.

 

A kromě toho, že je Gity, je také výročí vypálení Lidic.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak teď jsou ve stausech minimálně dva příspěvky o hodinkách. Super. Mimibazar to rozhodně není. Možná tak Maxibizár.

 

Serza

Ball

Přidat / zobrazit komentáře (3)

 

Radik

Taky, když jste v parnejch dnech venku, stáčíte hodinky, aby to nepražilo přímo na cifr, nebo magořím jenom já?

Přidat / zobrazit komentáře (19)

 

Ale jo, proč ne.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taková kacířská vsuvka... kdo vlastně bude ty hodinářsky orientované příspěvky psát (číst)? Fórum vznikalo samovolně a vlákna tu organicky rostla souběžně s objevy a akvizicemi zakládajícího jádra. Aktuálně jsou všichni saturovaní a vyhořelí. Závratné novinky hodinářské domy nechrlí, HH tu nikdy nepofrčí jinak než kopírováním z blogů a zbytek je jen cyklení.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...