Přejít na obsah

Fotka

Suunto Spartan Sport Wrist HR

• Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
1 odpovědí na toto téma

#1 Ivan Lelák

Ivan Lelák

Megazávislák

• Member_50
  • 2 668 příspěvků(y)

Publikováno 12.červen.2019 - 08:41

Prodám tyhle výborné sportovní hodinky finského výrobce. Mám je od července 2017, nové mi tehdy zapůjčil jeden obchod na testování a tak jsem si je oblíbil, že jsem si je koupil a se mnou další 2 rodinní příslušníci. Poslední rok je nosím sporadicky a tak jsem se rozhodl je prodat. Suunto má skvěle řešený energetický systém, při denním nošení jsem je nabíjel (jen se sporadickým, krátkým použitím GPS) každých cca 10 dnů, při použití GPS častěji. Když se hodinky odloží, po chvíli usnou a spotřeba je minimální, proto jsem je v poslední době nabíjel jen cca každé 3 měsíce a to nebyly zdaleka vybité. Baterka je tedy ve výborné kondici. Hodinky mají snímač srdečního tepu na zápěstí, vynikající dotykový displej, přednahraných asi 80 sportovních disciplín, synchronizují se s PC i mobilem, mají notifikace na mobilní události (maily, SMS, kalendář atd.), GPS + navigaci, mezi funkcemi třeba i monitoring spánku, nabíjecí konektor je perfektní, magnetický, ve výčtu bych mohl pokračovat, ale vše se můžete dočíst tady na fóru v sekci Chytré hodinky/fitness náramky nebo v mé podrobné recenzi na www.nosime-hodinky.cz, bohužel mi nejde vložit odkaz. A recenzí lze vygooglit víc. Hodinky toho už asi umí i víc než jsem testoval, protože jsem přes rok nestahoval aktualizace. Ergonomie je promyšlená, Finové jsou v tomhle profíci, ruka se pod řemínkem nepotí, hodinky perfektně sedí i na menší ruce a ostudu s nimi neuděláte nejen při sportu, ale ani při formálnějších příležitostech.

Hodinky jsou 100% funkční, vzhledově ve vynikajícím stavu, pouzdro a sklo bych se nebál označit jako 99%, žádné škrábance, na řemínku jsou stopy používání, ale nic dramatického. Pochopitelně mám krabičku atd.

Pozor, nejde o verzi "Baro", hodinky nemají barometrický snímač a výšku snímají pomocí GPS. Na druhou stranu se nemusí každou chvíli kalibrovat a GPS ukazuje výšku dostatečně přesně.

Nové hodinky se dají v ČR koupit těsně pod 10 tisíc, moje cena je 5990,- + poštovné (po ČR odhaduji 100,-, na Slovensko trochu víc), platba na účet. 

Přiložený soubor (y)

#2 Ivan Lelák

Ivan Lelák

Megazávislák

• Member_50
  • 2 668 příspěvků(y)

Publikováno 20.červen.2019 - 14:41

Koukám, že hodinky zájem nevzbudily, snad to není značkou a modelem, protože jde opravdu o skvělé hodinky s velkým potenciálem, především pro aktivní lidi, přitom s jednoduchým, intuitivním ovládáním tlačítky i přes dotykový displej. Zkusím tedy cenu 5.490,-, včetně poštovného a pokud má někdo jiný návrh, napište mi SZ, třeba se domluvíme. Tady ještě pár snímků z PC a mobilní aplikace.

Přiložený soubor (y)