Přejít na obsah

Dream watches


Peta-Biker

Doporučené příspěvky

nemám vysněné hodinky, co jsem chtěl jsem si koupil, u každých hodinek po čase zjistím, že to jsou jen hodinky, ať je to cokoli, takže po čase omrzí a člověk vybírá znova, začarovaný kruh, jedny drahé hodinky "nadlouho" to vážně nefunguje ...

Tak na tom něco je, pod to bych se mohl podepsat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přestože značka nepatří v místních očích zrovna do nebes haute horlogerie a přestože se mi skeletony většinou absolutně nelíbí, tohle je jasný dream favorit, vždy absolutně první asociace na klíčová slova dream, watch B)

Bulgari Assioma Tourbillon Multicomplication Squelette (2007), Caliber BVL 416, power reserve: 64 hours, twenty pieces

post-2220-1213628505.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přestože značka nepatří v místních očích zrovna do nebes haute horlogerie a přestože se mi skeletony většinou absolutně nelíbí, tohle je jasný dream favorit, vždy absolutně první asociace na klíčová slova dream, watch B)

Bulgari Assioma Tourbillon Multicomplication Squelette (2007), Caliber BVL 416, power reserve: 64 hours, twenty pieces

 

Uaaa, na BVLGARI jsem uplne zapomnel.... Ty chci taky ;)

A jeste Millgausy, nejaky OP a ......... Kua, tech dream watch je tolik :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Můj top představují hodinky, které mají historii :) i když je mi jasné, že dnešní JLC a další jsou lepší a přesnější, moje dream watch jsou hodinky, které mám i jako obrázek v profilu - Jaeger LeCoultre Mark XI, cal. 488SBr (Australian Air force 1953) obrázek převzat z http://www.ninanet.net/watches/others09/Mediums/mjlc488.html post-2914-1213633131.jpg

Upraveno uživatelem skik
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Svoje přání jsem si splnil, mám objednané Panerai PAM 00236 Daylight, takže mohu vše sledovat s jistým nadhledem, pokud bych si měl ještě něco přát pak by to byly Roger Dubuis Easy Diver .

 

Neodpustím si fotografii Panerai i když je každý zná .

 

nepojmenovan__1170.jpg

 

 

 

Roger Dubuis Easy Diver

 

 

post-94-1200615787398.jpg

 

 

 

post-94-1200615857101.jpg

Upraveno uživatelem thesis
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Gale? Nemáš tušení kolik ty Eterna KonTiki Diver cca stojí? Dost se mi líbí :wub:

 

Kolem 140 - 150.000 CZK :( Docela palba :(

 

Pořád mám pro tebe to CDčko se starýma německýma thrashovýma řezačkama. Musíme se potkat někde u piva či večeře a pokecat.

Tento týden je na pytel, ale příští bych se ti zkusil ozvat...

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takže DREAM WATCH, no tak ty si asi nekoupím, zbytečně bych se přípravil o další ze svých DREAMS ;)

Ale kdyby přece......

 

 

BR01-92 Instrument Orange

 

parametry :

Movement : mechanical - automatic ETA 2892.

Functions : hours, minutes, seconds.

Case : Size XXL 46 mm.

Glass bead blasted steel with carbon powder coating.

Screw-in crown.

Dial : Galvanic black.

Numbers, indexes and hands are coated with an orange photoluminescent finish for optimal night readability.

Glass : Anti-reflection sapphire crystal.

Water-resistance : 100 meters.

Strap : rubber or heavy-duty synthetic fabric.

 

 

a nebo třeba DOXA SUB750T Profesional

post-2585-1213649255.jpg

post-2585-1213649538.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...