Přejít na obsah

Rolex vs repelent


IzTaPa

Doporučené příspěvky

Jeden z duvodu, proc jsem se vratil zpatky k R je, ze vydrzi moje nesetrne zachazeni, kdy mam hodinky na ruce 24/7...

 

Asi jsem narazil na limit - flek po repelentu na komary nejde dolu ani lihem ani technickym benzinem... uvidime, co mi reknou u bechyneho...

 

Flek je viditelny pouze v urcitem uhlu...

 

04e16885089085c4b61123eabf35180e.jpg

 

4bd191556371ef51a62f87f022a1456c.jpg

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zajímavý.

Dost možná to vyřeší i patřičná, leštící pasta, která pokud není diamantová, by neměla se safírem hnout, ale měla by odleštit to "něco".

Záleží, jestli něco, co nejde dolů přibylo na safíru, nebo ho to fakt nějak naleptalo, ale to se mi moc nechce věřit.

Naleptat safír něčím, co se běžně nanáší na pokožku?

Jedině, že by i Rlx přidával nějakou vrstvičku něčeho na safír.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Trochu off topic, panove, ale repelenty nejsou krom jinyho doporuceny ani pro tehotny zeny. Ocividne je to driak jako blazen (a kuzi to jde rovnou do krevniho reciste).

Upraveno uživatelem Kid_A
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ze jsi radeji nenechal tech par komaru se napit... :P

 

edit: a asi to bude zpusobene DEET, coz vypada jako pekna srajda, ktera k tomu mohla sezrat i nejake tesneni

 

ja jsem tomu utekl vcelku dobre, mam jen par kousnuti, ale ma draha jich mrte, u cisla 50 jsem prestal pocitat... takove jsou romanticke vikendy u trebonskych rybniku pod stanem :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je to divne,vzhledem k tomu,ze travim spoustu casu venku v prirode, jak u nas, tak v krajinach, kde je komaru opravdu hodne, pouzivam repelenty neustale. Nekolik mych G-Shocku, Trasery, Monstra a par dalsich hodinek dostalo repelentovou sprchu nescetnekrat. Nikdy sem na zadnych z nich nic nepozoroval. Pouzivam repelenty Autan , Off a pak vetsinou norske a svedske produkty, ktere jsou vyrazne ucinejsi, nez ty nase. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...