Přejít na obsah

Hodinky jako poděkování


Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 74
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď
  • po 3 týdnech...

shewcza: neni na tom nic spatneho, naopak. Koukam, ze jsi dostal rozum, sleduji po celou dobu tohle vlakno.

Jen bych to malinko poladil. Co vybrat jen triruckovy model?

Myslim, ze vzhledem k veku obdarovaneho, bude lepsi citelnost.

U znacky bych zustal, ta je super.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To je pravda, ale nechci mezi tchánem a otcem dělat rozdíly. Dostanou stejné hodinky se stejným nápisem, koupené ve stejný den ve stejné prodejně. Tátovi je mohu koupit třeba k narozeninám, ale tohle je něco speciálního, nebo to alespoň tak vnímám.

 

Tano: díky, tvůj příspěvek jsem přečetl až po odeslání odpovědi. Nad tim jsem samozřejmě taky přemýšlel, ale nic mne nezaujalo. Oba nosí chrona, ale se zrakem už to není nejlepší, to je pravda.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdar, právě odešel tchán z návštěvy a potěšilo mě, že má hodinky ode mě ;o) Sice jen CASIO Edifice, nic slavnostního...

 

Přidám se k předchůdcům

 

z vlastní zkušenosti bych doporučil podívat se na Citizen Ecodrive. Baterkáče mne obtěžují tím, že musím měnit baterku (co když oderu dýnko, poškodím těsnění, musím  shánět

baterii - (správně primární článek) a nebo musím jít k hodináři, zaplatit mu za práci, kterou můžu udělat  sám a kdoví co mi tak strčí za renatu ;o)
Ale akumulátor mi dává pocit "něčeho lepšího" a mění se "až jednou", podle místních klidně 10 let i více

A Citizen s materiálem super titanium je lehký, odolá poškrábání i při tchánově "péči" a na pohled i omak je příjemný.

 

A s těmi tříručkami - podle mne je to lepší, podle všeho chlapi nebudou až takoví hračičkové, aby ocenili veškeré fičury složitých modelů.

(navíc, aby něco bylo zbytečné a na překážku čitelnosti a ještě bys to musle platit., to je dvojí škoda ;o) - ale nevím, někoho to naopak nadchne, jestli na to doostří. Mám 54Y a už mám nejraději hodinky, kde vidím kolik je hodin (na daydate už musím s brýlemi - ale při homeoffice aspoň vím, který den vlastně je....)

 

A ke kovovému tahu - výhodu má tu, že i člověk méně zručný si tah s překlápěčkou jednoduše zapne.

Neříkám, že by to tví pánové neměli lehce zvládat s trnovkou, ale s věkem může přijít problém a nekupuješ hodinky na chvíli.... 

A navíc, můžou navzájem si vypomoci články z tahu, když budou mít stejný.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

shewcza: se optam, jak jsi na tom u vas s radio signalem? Pokud dobre, tak bych z nej neslevil. V pripade spatneho tzv. chytani signalu, bych jej vypustil a sel bych bud jen do solaru, nebo bych povysil na gps.

Ten prvni nadhoz, je jen solar, ale dosti zajimavy. Slabinu vidim jen ve velikosti datumovky a vyse uvedenou absenci radia.

Druhy nadhoz: co se zkusit domluvit v Helveti na ne pvd verzi. (bude vice prakticka).

Tu ma myslim Hasna a ten je spokojeny. (ani se mu nedivim).

 

 

https://www.helveti.cz/citizen-promaster-tough-bn0211-50e

 

https://www.helveti.cz/citizen-satellite-wave-cc3067-11l

 

Anebo... :)

 

 

https://www.hodinky-koscom.cz/citizen-eco-drive-radio-controlled-cb0190-84l-k0046197

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...

shewcza: dobrá volba, ještě je dobít do plna a je to.:notworthy:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Archivováno

Toto téma je nyní archivováno, a proto není možné odpovídat na toto téma.


×
×
  • Vytvořit...