Přejít na obsah

Fotka

Casio G-Shock AW-591-2AER

G-Shock Anadigi

• Zamčené téma Toto téma je zamknuto
2 odpovědí na toto téma

#1 Olaf

Olaf

Učedník

• Member_50
  • 179 příspěvků(y)
  • Pohlaví:Muž
  • Bydlí:Praha

Publikováno 21.červen.2019 - 20:58

Ahoj,

další na řadě jsou šestiletá ana-digi géčka o průměru 46mm, troufám si však tvrdit, že jsou bez problémů nositelný pro děti, ženy či subtilní důchodce, např. Igeny přesahuje pouzdro o pár mm, značně vystupují ovládací výčnělky na stranách, viz "velikostní" foto. Na ruce sedí krásně. Kupoval jsem je před lety na dovolenou, podívaly se na Burj Khalifu, Victoria Peak, Ko Tao i do Mariny Bay (takže s příběhem!), ale od tý doby smutně leží v hodinkovnici... Na dovču nebo pro děti na tábor ideální.

Minerální sklo, modul 4778, 20 ATM, duální čas, stopky, odpočet, den v týdnu, LED podsvícení (tlačítkem nebo natočením ruky), 4x budík, lumi moc nic, ale proto mají podsvícení.

V 03/2019 nová baterka a úspěšná tlakovka v Koscomu, doklad jsem někam šikovně založil (čti „zabordelil“), pokusím se ho najít.

Stav: na skle jsem nic nenašel, na 27. minutě je odřenina/zásek (v podstatě háček, takže nejsou „Resist“, ale „Rešist“) a na 54. až 57. minutě lehce odřená černá guma nad modrou „lunetou“, což vidět trochu je, ovšem v reálu méně než na fotkách.

...ehm, pro úplnost dodávám, že jsem astigmatik s takovými cylindry a protichůdnými osami, že jim žádný optik napoprvé nevěří. Taky neumim fotit, na požádaní pošlu hezčí fotky, který však celkem věrně zachytily barvu, na ruce, a zejména na sluníčku, modrá moc hezky hraje.

Cena: 1.500 Kč.

Přiložený soubor (y)

#2 Olaf

Olaf

Učedník

• Member_50
  • 179 příspěvků(y)
  • Pohlaví:Muž
  • Bydlí:Praha

Publikováno 23.červen.2019 - 17:36

Rezervace

#3 Olaf