Přejít na obsah

Fotka

First Omega in Space

Omega Speedmaster First Omega in Space

• Zamčené téma Toto téma je zamknuto
1 odpovědí na toto téma

#1 miguel

miguel

Pokročilejší začátečník

• Member_50
  • 97 příspěvků(y)
  • Pohlaví:Muž
  • Bydlí:Krakow
  • Fanoušek značky:Omega, Prim

Publikováno 26.červen.2019 - 17:56

Zdravim vsetkych chronopacientov.

Ponukam na predaj svoje Speedmastery - First Omega in Space. Jedna sa o cislovanu ediciu, ktoru Omega predstavila v roku 2012 na pamiatku prveho letu Speedmasterov do vesmiru. Jedna sa o model s priemerom 39,7 mm bez ochrany korunky, s manualnym kalibrom 1861, s plnym dynkom a zafirom na kozenom pasku. 

Robia cca +6 sekund na den.

Na ruke cca 10 krat - nosil som ich iba k obleku :) Stav hodnotim na 99,9% - bez akychkolvek skrabancov, vrypov ci uderov. Spona na pasku takisto absolutne cista, takze v podstate nie je co fotografovat. Samozrejme, ak by niekto chcel viac fotografii, nie je problem. Samozrejmostou je kompletne balenie so vsetkymi dokladmi. Hodinky kupovane vo februari 2019 v Polsku (zijem tu), v sieti Jubitom u AD. Plna 5 rocna zaruka. 

Po Seamasteroch Diver 300 to mali byt moje druhe Omegy, velmi som po nich tuzil, ale nakoniec ich malo nosim, tak nech robia niekomu radost na ruke - tam maju byt. 

Cena tuto v Polsku sa pohybuje u AD okolo 18700 pln (4 400 eur).

Ja by som si vzhladom na stav a vek hodiniek predstavoval cenu 3 300 eur alebo ekvivalent v CZK. Alebo Vasa nemravna ponuka do spravy.

Vymeny asi nie, zaroven si vyhradzujem pravo inzerat kedykolvek zrusit... 

Přiložený soubor (y)

Omega positive... 

Czechoslovak Prim forever!

#2 miguel

miguel

Pokročilejší začátečník

• Member_50
  • 97 příspěvků(y)
  • Pohlaví:Muž
  • Bydlí:Krakow
  • Fanoušek značky:Omega, Prim

Publikováno 5.červenec.2019 - 13:00

Hotovo. Dakujem Chronomagu za priestor a novemu majitelovi prajem vela radosti pri pohlade na tieto krasavice.

Omega positive... 

Czechoslovak Prim forever!

Také označené jedním nebo více z těchto klíčových slov:Omega, Speedmaster, First Omega in Space