Přejít na obsah


Fotka

P:G-Shock GravityMaster OR:

Pěkný stav Kompletka CZ původ Oranžády nejen na léto Radio Solar

  • Zamčené téma Toto téma je zamknuto
Žádné odpovědi

#1 Sphinxx

Sphinxx

    Hungry Wolf

  • Member_50
  • 7 601 příspěvků(y)
  • Pohlaví:Muž
  • Bydlí:Praha, Průhonice
  • Fanoušek značky:Swiss, German & Japan watches

Publikováno 30.červen.2019 - 20:20

Prodám tyto prémiové Master of G.  Hodinky jsou v pěkném, zachovalém stavu. Na ruce jen občasně, protože už několik týdnů po všech možných slibech čekám na nový, černý bezel s řemenem, zatím stále nedorazil. Občasnému ponošení odpovídá pěkný stav, drobné vlásenky se najdou, ale jinak OK. Pokud by náhodou řemen s bezelem dorazil, hodinky okamžitě stahuji z prodeje a nechám si je. Objednal jsem jej, protože chci změnu a double bezel, mít dvě varianty na léto i zimu.
 

Jsou nabité funkcemi. V prvé řadě se jedná o rádiově řízené hodinky pro nejlepší možnou každodenní přesnost, vybavené solárním článkem bez nutnosti měnit baterii. Vzhledem k tomu, že jde o prémiovou řadu Master of G, hodinky jsou mimo jiné vybavené safírovým sklem se spodním antireflexem. Z dalších funkcí bych namátkou zmínil druhou časovou zónu, kompas, plně automatický kalendář s datumem, 200M voděodolnost. 

 

Více parametrů zde, na hodinky 365.cz: https://www.hodinky-365.cz/casio-g-shock-gw-a1100r-4aer-x167011

 

Kompletní balení. Český původ.


Už se neprodávají, nové stály přes 15.000,-Kč, viz odkaz. Vzhledem k tomu, že jsem je dobře koupil, tak cena je pouhých 5.990,-Kč. Předání pouze osobně v Praze. Výměny ne.

 


BREITLING I OMEGA I PANERAI I SEIKO I STEINHART I

Reference proběhlých obchodů - ZDE

 

 


Také označené jedním nebo více z těchto klíčových slov:Pěkný stav, Kompletka, CZ původ, Oranžády nejen na léto, Radio, Solar