Přejít na obsah

Fotka
* * * - - 43 Hlasů

Jaké hodinky nosí VIP?

• Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
20792 odpovědí na toto téma

#21 X-Bob

X-Bob

bloudící a hledající

• Member_50
  • 1 688 příspěvků(y)
  • Pohlaví:Muž
  • Bydlí:Praha
  • Fanoušek značky:Omega, IWC, Orient, Seiko, Hamilton, Vostok, Tudor, G-Shock

Publikováno 30.květen.2006 - 09:07

a nebo je mu to prostě fuk....Nakonec, proč ne wink.gif
...a Bob Sainclare uniká plavnými skoky šelmy ze spárů Kerpoffových....

#22 Kocour

Kocour

Učedník

• Members
  • 171 příspěvků(y)

Publikováno 30.květen.2006 - 17:59

Švýcarský velvyslanec v Praze pan Kammerer nosí Bréguety, hezký kousek s gilošovaným ciferníkem. Vypadaly jako platinové, ale připadalo mi nediplomatické se zeptat :-)

Samozřejmě, kdyby švýcarský ambasador nosil Casia nebo Timexy, pak by mi přišlo, že se světem není něco v pořádku.

#23 watch

watch

Závislák

• Member_50
  • 625 příspěvků(y)

Publikováno 30.květen.2006 - 18:15

QUOTE(Kocour)
Samozřejmě, kdyby švýcarský ambasador nosil Casia nebo Timexy, pak by mi přišlo, že se světem není něco v pořádku.

Kdyby nosil Primky, tak by to bylo se svetem v poradku? biggrin.gif

#24 Kocour

Kocour

Učedník

• Members
  • 171 příspěvků(y)

Publikováno 2.červen.2006 - 21:09

QUOTE(watch)
QUOTE(Kocour)

Kdyby nosil Primky, tak by to bylo se svetem v poradku? biggrin.gif

To je zajímavá myšlenka. A bohatí Švýcaři by jezdili k pražským soukromým bankéřům nechat si spravovat majetek. Hezká sci-fi.

#25 watch

watch

Závislák

• Member_50
  • 625 příspěvků(y)

Publikováno 2.červen.2006 - 21:18

A misto do Davosu, St. Moritz a Zermatu budou Svycari a hlavne ta svetova smetanka jezdit do Spindlu a na Sumavu. biggrin.gif

#26 vlasta66

vlasta66

Megazávislák

• Member_50
  • 1 061 příspěvků(y)
  • Bydlí:Otrokovice

Publikováno 2.říjen.2007 - 16:48

http://dreamlife.cz/...cle.html?id=399

Ω Seamaster Diver Chrono
Ω Speedmaster Reduced
Oris TT1 Divers

Hamilton Pulsomatic

#27 lomo135

lomo135

Učedník

• Member_50
  • 180 příspěvků(y)

Publikováno 3.říjen.2007 - 07:26

No u těch vědců je to pochopitelné, ale všiml jsem si hodinek u mnoha tzv. výše postavených lidí (tedy platově - ředitelé, náměstci atd) a naprostá většina má líbivé quartzky, ne nepodobné těm z tržnice. Ale jak bylo psámo výše, nelze soudit lidi podle hodinek.
Prim Seiko Rolex Junghans
Vzdejme se tužeb a přestaneme mít trápení

#28 PD

PD

Pokročilejší začátečník

• Member_50
  • 57 příspěvků(y)

Publikováno 3.říjen.2007 - 08:02

ve včerejší MF Dnes je na straně A8 foto Putina s hodinkami, ale jako Philip Patek mně to nepřipadá. Nevšimli jste si někdo co to bylo?

#29 vojt

vojt

CHRONOmaggi

• Member_50
  • 815 příspěvků(y)
  • Bydlí:Jablonec nad Nisou

Publikováno 3.říjen.2007 - 08:09

Tipoval bych na Blancpain.

Rolex Explorer 114270
Rolex Sea-Dweller 16600
Omodox

#30 railmaster

railmaster

Megazávislák

• Member_50
  • 2 620 příspěvků(y)

Publikováno 3.říjen.2007 - 15:26

QUOTE(PD @ 3.10.2007 - 9:02) Zobrazit příspěvek
ve včerejší MF Dnes je na straně A8 foto Putina s hodinkami, ale jako Philip Patek mně to nepřipadá. Nevšimli jste si někdo co to bylo?

MF som nevidel, ale pred časom bol obrázok Putina vo víkendovom SME. Obrázok bol z vojenského cvičenia, mal v rukách ďalekohľad a na rukách dosť veľký chronograf s čiernym ciferníkom s veľkými čislicami, značku sa nedalo prečítať. V prvom momente mi napadlo, že designovo vyzerajú ako moje Oversized Zeno Tricompax. Samozrejme, určite mal na ruke inú hodinársku ligu, napr. IWC.

#31 NovoCZ

NovoCZ

Učedník

• Member_50
  • 181 příspěvků(y)
  • Bydlí:kousek od Brna

Publikováno 3.říjen.2007 - 16:21

No tak jsem si prošel ten původní seznam a je tam pár "nesrovnalostí" jako třeba že Lindbergh byl slavný polární letec, navíc s Pátkama, takže jeden z pilířů reklamy Longinesu je lež ?

#32 mischa

mischa

Megazávislák

• Member_50
  • 1 678 příspěvků(y)
  • Bydlí:Praha

Publikováno 3.říjen.2007 - 19:26

Jo a Yehudi Menuhin byl houslista a ne violoncellista....

#33 thovt

thovt

Učedník

• Member_50
  • 140 příspěvků(y)
  • Bydlí:Brno
  • Fanoušek značky:Informační technologie & související podnikání, sofistikované produkty dnešní doby, motorsport a golf :-)

Publikováno 6.říjen.2007 - 17:15

Zdravím, tak jsem lehce vyfotil foto z hlavní strany úterních HN a nevíte někdo, co to má ten ruský demagog na zápěstí? wink.gif

Samozřejmě na fotce není moc poznat, ale třeba někoho něco napadne. V článku na Dreamlife jsem napsal, že nosí Patek Philippe, jenže to už asi zřejmě nebude pravda. Tak jsem zvědav, jestli se někdo chytne tongue.gif Prima víkend!

edit: Ještě malá nápověda, mají zřejmě dva až tři malé ciferníčky, v horní části asi výrazné logo a velké číslice, přitom čísla 9 a pravděpodobně i 3 chybí.

Tento příspěvek byl upraven od thovt: 6.říjen.2007 - 17:17

#34 thovt

thovt

Učedník

• Member_50
  • 140 příspěvků(y)
  • Bydlí:Brno
  • Fanoušek značky:Informační technologie & související podnikání, sofistikované produkty dnešní doby, motorsport a golf :-)

Publikováno 6.říjen.2007 - 18:33

Ó, sypu si popel na hlavu, jelikož ani ve snu mne nenapadlo, jakým patriotem je ruský monarcha - Poljot Aviator Chronograph 31681, měl jsem více prostudovat archiv Chronomagu suicide_anim.gif

Cituji Chronomag popis (rok 2005) k těmto hodinkám "manuální nátah, stopky, datumovka, 31 mm průměr - cena cca 350 dolarů"
S končícím obdobím a vizí budoucího premiéra i případné změny ústavy se dal chlapec na populismus (?), né, že bychom to odněkud neznali biggrin.gif Anebo Patek Philippe prodal, aby měl na předvolební show? king.gif

Ale jinak asi nejlepší výběr z Poljotů z mého pohledu... Fascinuje mě, že se prodávají ve stejných krabičkách, jako mé Police, a to krom loga opravdu na nitku, to mě teda nenadchlo smile.gif Ale což, zatím "kopu hodně pralesní ligu" biggrin.gif

#35 Stano74

Stano74

Pokročilejší začátečník

• Member_50
  • 98 příspěvků(y)
  • Bydlí:Stuttgart

Publikováno 7.říjen.2007 - 17:23

Mna by zaujimalo,akeze to Rolexy nosi Fidel Castro???

#36 Stano74

Stano74

Pokročilejší začátečník

• Member_50
  • 98 příspěvků(y)
  • Bydlí:Stuttgart

Publikováno 7.říjen.2007 - 17:27

uz som to nasiel : http://images.google...htt...l=cs&sa=N

#37 babaq

babaq

Závislák

• Member_50
  • 696 příspěvků(y)
  • Bydlí:Ostrava

Publikováno 7.říjen.2007 - 20:28

Myslím, že VIP můžou nosit jaké hodinky chtějí nebo se jim líbí nebo třeba žádné... viz třeba Bushovy Timexy.
Ovšem v tom jsou na tom stejně jako neVIP lidé, akorát mívají širší výběr, protože nemívají hluboko do kapsy.

Hamilton Khaki King Automatic H64455133
Vostok Europe K-3 Submarine

#38 railmaster

railmaster

Megazávislák

• Member_50
  • 2 620 příspěvků(y)

Publikováno 7.říjen.2007 - 20:38

QUOTE(thovt @ 6.10.2007 - 19:33) Zobrazit příspěvek
Ó, sypu si popel na hlavu, jelikož ani ve snu mne nenapadlo, jakým patriotem je ruský monarcha - Poljot Aviator Chronograph 31681, měl jsem více prostudovat archiv Chronomagu suicide_anim.gif

Cituji Chronomag popis (rok 2005) k těmto hodinkám "manuální nátah, stopky, datumovka, 31 mm průměr - cena cca 350 dolarů"
S končícím obdobím a vizí budoucího premiéra i případné změny ústavy se dal chlapec na populismus (?), né, že bychom to odněkud neznali biggrin.gif Anebo Patek Philippe prodal, aby měl na předvolební show? king.gif

Ale jinak asi nejlepší výběr z Poljotů z mého pohledu... Fascinuje mě, že se prodávají ve stejných krabičkách, jako mé Police, a to krom loga opravdu na nitku, to mě teda nenadchlo smile.gif Ale což, zatím "kopu hodně pralesní ligu" biggrin.gif

Porovnával som môj obrázok s Poljotami a myslím že Putin má hodinky trochu odlišné - tlačítka, korunka aj puzdro.

#39 railmaster

railmaster

Megazávislák

• Member_50
  • 2 620 příspěvků(y)

Publikováno 7.říjen.2007 - 21:10

Tak som to zoskenoval z novín, lepšie sa to nedalo, obrázok je už ošúchaný.

Přiložený soubor (y)

#40 vor

vor

lehce závislý člen

• Member_50
  • 1 711 příspěvků(y)
  • Bydlí:Vyškov

Publikováno 7.říjen.2007 - 23:43

To asi nebudou ony. sad.gif

Přiložený soubor (y)

.....pár jich mám.