Přejít na obsah

Jaké hodinky nosí VIP?


African

Doporučené příspěvky

Takový malý výtažek, co kdo ze známých nosí.
http://www.watches.cz/page9a.asp?kolaz=&ID=44

Nejvíc mě dostal: Vacheron & Constantin

Alexander II. - poslední ruský car. Vlastnil kapesní hodinky.
Čínský císař si koupil kapesní hodinky v roce 1865.
Rakouský císař Franz Josef .
Královna Anglie Viktorie.
Egyptský král Fouad je dostal jako dárek od švýcarské menšiny žijící v Egyptě. Byly to složité hodinky s funkcemi chronografu, repetearu, věčného kalendáře a turbionu.
V roce 1953 královna Anglie Alžbeta II. dostala hodinky Vacheron & Constantin s diamanty od švýcarské vlády ke své korunovaci.
Anglický princ Edward.
Princezna Diana dostala hodinky Vacheron & Constantin ? model Lady Kalla - jako svatební dar. Na tuto dobu to byly nejdražší hodinky, jaké kdy vyrobila firma Vacheron & Constantin.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 24,7tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Myslím, že jednou bylo v tisku, že Vladimir Putin nosí na pravé ruce Patek Perpetual Chronograph (omluva "patekistům", jestli jsem to napsal špatně) a George Bush má Timex (asi za 30,- USD :) )

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No že by zrovna Pirce Brosman nosil Speedmastery, nevím, nevím?

A spojovat Borise Beckera s Tag Heuer (tím nechci říct, že doma žádné nemá), když je ambasadorem IWC? Jinak pěkný seznam. Člověk aspoň vidí, jak se minul povoláním. Stačí umět hrát - na klavír, šachy, tenis, nebo něco řídit (v ideálním případě F1)! ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

....George Bush má Timex (asi za 30,- USD :) )

...mu chudákovi "Patriotickýmu" už nic jinýho nezbejvá - Hamiltonky jim schramstli "Swatcháci" a nic dalšího už neuměj... :D

Ale zbývá. Co třeba tohle: http://www.rgmwatches.com/

 

Nebo něco cenově dostupnějšího: http://www.mkiiwatches.com/

 

Ale pokud někdo nosí quartzky za pár desítek dolarů, neznamená to, že je debil. Jednou jsem mluvil s jedním "nobelistou", a ten měl otřískaná casia, která by většina zdejších diskutérů nevzala na ruku. Někoho prostě hodinky neberou, to je všechno.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

...snip... Někoho prostě hodinky neberou, to je všechno.

Já bych to upřesnil - počítám, že tak 90% lidí hodinky neberou... rozhodnou se podle barvy, toho, o se dá koupit v nejbližším obchodě, podle vlhkosti vzduchu, podle čehokoliv... Ukazuje to čas, líbí se mi to (nebo ani ne, ale dostal jsem to a jsem líný/nemám čas pořizovat jiné atp.)

 

A osobně si myslím, že je zvrácené lidi podle toho posuzovat, kastovat, třídit, hodnotit... stejně, jako podle čehokoliv jiného (auto, oblečení, značka mobilního telefonu, ...).

 

Jsou řekněmě "intelektuálně-sociální" skupiny, kde je takřka pravidlem, že pokud se hodinky nosí, je to něco opravdu "exkluzivního" (tj. největší bouráci mají ty timexky, zbytek má hodinky značky "to dooobry, to dooobry, pasuje moooc dobze") - třeba ti zmiňovaní vědci - za svojí (teď už je to minulost) vědeckou kariéru jsem nepotkal jedinou kapacitu, která by měl na ruce něco podle mísntích měřítek alespoň tolerovatelného, naopak každý (teď se omlouvám případně dotčeným) zaprděný key account manager bude mít minimálně ty breitly, protože se to nosí - aniž by alespoň věděl, jak dlouho se třeba vyrábějí...

 

 

Přátelé - serme na to, co nosí/mají/dělají ostatní, pokud se nás to přímo nedotýká...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

...snip... Někoho prostě hodinky neberou, to je všechno.

Já bych to upřesnil - počítám, že tak 90% lidí hodinky neberou... rozhodnou se podle barvy, toho, o se dá koupit v nejbližším obchodě, podle vlhkosti vzduchu, podle čehokoliv... Ukazuje to čas, líbí se mi to (nebo ani ne, ale dostal jsem to a jsem líný/nemám čas pořizovat jiné atp.)

 

A osobně si myslím, že je zvrácené lidi podle toho posuzovat, kastovat, třídit, hodnotit... stejně, jako podle čehokoliv jiného (auto, oblečení, značka mobilního telefonu, ...).

 

Jsou řekněmě "intelektuálně-sociální" skupiny, kde je takřka pravidlem, že pokud se hodinky nosí, je to něco opravdu "exkluzivního" (tj. největší bouráci mají ty timexky, zbytek má hodinky značky "to dooobry, to dooobry, pasuje moooc dobze") - třeba ti zmiňovaní vědci - za svojí (teď už je to minulost) vědeckou kariéru jsem nepotkal jedinou kapacitu, která by měl na ruce něco podle mísntích měřítek alespoň tolerovatelného, naopak každý (teď se omlouvám případně dotčeným) zaprděný key account manager bude mít minimálně ty breitly, protože se to nosí - aniž by alespoň věděl, jak dlouho se třeba vyrábějí...

 

 

Přátelé - serme na to, co nosí/mají/dělají ostatní, pokud se nás to přímo nedotýká...

Pod tohle se ti podepíšu!!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

...Ale pokud někdo nosí quartzky za pár desítek dolarů, neznamená to, že je debil. Jednou jsem mluvil s jedním "nobelistou", a ten měl otřískaná casia, která by většina zdejších diskutérů nevzala na ruku.

Děkuji za příkladné poučení - to by mě ani ve snu nenapadlo.

 

Mám přítele biochemika, je světová kapacita a dlouhodobě žije a pracuje na projektech v USA.

Nosí plastové dogitálky, takže jsem si o něm do dneška myslel, že je to retardovaný idiot...

 

..a co se týče pana Bushe, u toho je naprosto bezpředmětné, jaké hodinky si navlékne...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...