Přejít na obsah

Jaké hodinky nosí VIP?


African

Doporučené příspěvky

Respektuji ať si každý nosí co chce, ale ty řetězy..to je šílenost. Chápu, že jsou v tom prachy a i "styl" říkající, že mám hoooodně peněz. Nevím mně by to prostě na tělě vadilo, to samé i ten náramek nad AP....ale 100 lidí 100 chutí :)

Ja myslim, že to (snad) nosí jen na focení.

 

Ale tradice pobavila :-D

 

Odesláno z mého SM-G960F pomocí Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 24,7tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Buzz Aldrin a Omega, zatím ještě v krabičce.

 

In this photo taken on Monday, June 24 2019, U.S Astronaut Buzz Aldrin, left, smiles after receives the Lifetime Achievement Award of Stephen Hawking Medal for Science Communication, during the official opening of the Starmus Festival 'Once Upon a Time on the Moon' in Zurich, Switzerland. The 2019 Starmus Festival celebrates mankind's first step on the Moon, coinciding with the 50th anniversary.

 

post-41393-0-78142000-1561483461_thumb.jpg

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Akorát jedu z Collinse a chci sem ty jeho ušatý Pamy dát a koukám, že s křížkem po funuse

 

Nevadí, super, zrovna jsem na to myslel, když jsem si přečetl recenzi jeho včerejšího koncertu a říkal jsem si, jest-li to někdo, kdo tam z fóra byl, potvrdí, že je měl na ruce. Tak mám radost, že je měl i tady. Ten obrázek v mém příspěvku je asi z těch prvních letošních koncertů .

Jinak o koncertu píšou hodně dobře a i o synovi Nickovi - Phil má důstojného nástupce.

Upraveno uživatelem milomac
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vcera jsem potkal v Bille v Praze-Chabrech herce Čtvrníčka (delal napr. Ceska soda), chodil po krame i po parkovisti bos a na ruce mel retro pilotky, asi Steinhart. Tady jsem dohledal foto:

 

post-22024-0-45879800-1561703351_thumb.jpg

Upraveno uživatelem odjinud
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...