Přejít na obsah

Jaké hodinky nosí VIP?


African

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 24,7tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Skvelej britskej reziser Guy Ritchie. Podfuck, Rockenrolla, Sherlock Holmes. Legendarni bojacny scvrkly koule, Desert Eagle napsanej na strane pistole a Daytony na kuzi...

post-248-0-78217600-1581435255_thumb.jpg

Upraveno uživatelem Kid_A
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

Mr. Wonderful, jeden z investorů v Shark Tanku, každý den střídá hodinky ráno odpoledne večer. Akorát teda nevím, proč je má všechny na oranžový gumě :D Musel jsem teda trochu pogooglit, abych zjistil, cože je to ten FP Journe. Dle mého je to jeden z modelů centigraphe. Čas kdy mluví o hodinkách, 8:50.

Ma je na cervenejch remenech, protoze to je jeho signature.

Rubberb pro nej exclusivne vyrovil rudou gumu na daytony. Montblanc pro nej vyrobil rudou limitku ve zlate za 40k usd. Apod

 

Silne mi nesedi, hrozne rad se posloucha a to nemam rad, ale vkus ma, to se mu neda uprit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A je mu to k něčemu dobrý, nebo jenom dělá reklamu? Když koukám na ty závodníky, tak maj většinou nějakej digitální (zřejmě dobře čitelnej) sporttester, ne?

 

Já bych řekl, že tady je to vlastně celý přehozený. V tomto případě je Johannes Bo sporttester hodinek RM.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Maculay Culkin. V Sám doma pro mě nedostižný, v dnešní době spíš podivný.

Fotka není moc kvalitní, lepší jsem nenašel. Nevím, co má na ruce, ale má dvoje. Asi upravený Castro a Maradona style  :)

Ty hranatý nejsou to nějaký Cartiery Tanky?

 

post-20760-0-97782500-1581580913_thumb.jpg

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...