Přejít na obsah

Jaké hodinky nosí VIP?


African

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 24,7tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

  • po 4 týdnech...

Nevšiml si někdo, co to má na zápěstí Václav Moravec ve svých Otázkách? ;) Lepší screenshot se mi nepovedl bohužel...

post-2220-1195991627.jpg

Upraveno uživatelem thovt
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A komu pokazím neděli, nechť se na mě nezlobí :D Co bývalá hvězda Unie? Náhodou jsem na něj narazil na webu, vypadá to na zápěstí tvarem jak Vacheron Constantin Malte Tourbillon, ten byl jak v platině, tak i v růžovém zlatě, ne? Podle fotky by to tak vypadalo, né, dělám si srandu :thumbsup_anim: Kde by vzal 4 mega a jak by k nim přišel? :thumbsdown_anim: To bych spíš vsadil a vypadá to věrohodněji na "Vacheron Constantin Royal Eagle" za 4500 rublů :speak_cool:

post-2220-1195993568.jpg

post-2220-1195993579.jpg

post-2220-1195993589.jpg

post-2220-1195993597.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vidět to moc neni, ale připadaj mi masivnější než ty Don Giovanni od Raymonda Weila ... Co Zenith Port Royal?!? ;)

Videl jsem Weily je na pazoure u naseho generala - a jsou to sakra velke hodinky :) ale nehadam se jen tipuju.

Rozmery Don Giovanni: Width: 35.3 mm Height: 48 mm Thickness: 12 mm

Upraveno uživatelem grga_pitic
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A komu pokazím neděli, nechť se na mě nezlobí :D Co bývalá hvězda Unie? Náhodou jsem na něj narazil na webu, vypadá to na zápěstí tvarem jak Vacheron Constantin Malte Tourbillon, ten byl jak v platině, tak i v růžovém zlatě, ne? Podle fotky by to tak vypadalo, né, dělám si srandu :thumbsup_anim: Kde by vzal 4 mega a jak by k nim přišel? :thumbsdown_anim: To bych spíš vsadil a vypadá to věrohodněji na "Vacheron Constantin Royal Eagle" za 4500 rublů :speak_cool:

Snad si děláš srandu?? Ministr pro místní rozvoj a nenašetřit 4 mega? To tam našetřili i mnohem menší ryby :-) Nebo že by dárek od Prince z Arabie za věrné služby ? :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Snad si děláš srandu?? Ministr pro místní rozvoj a nenašetřit 4 mega? To tam našetřili i mnohem menší ryby :-) Nebo že by dárek od Prince z Arabie za věrné služby ? :-)

Tak bachá! Von totiž seděl i na spravedlnosti, a to je teprve křesílko :wheelchair:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...