Přejít na obsah

Jaké hodinky nosí VIP?


African

Doporučené příspěvky

John Wall ... NBA hvězda první velikosti, kapitán týmu Washington Wizards, na vánoce překvapil a každému spoluhráči věnoval fajnový Rolexky Day-Date ve zlatě. Patrně slušnej chronomagor :) Mezi obdarovanými byl i český hráč Tomáš Satoranský.

 

http://www.dailymail.co.uk/news/article-5210399/Washington-Wizards-John-Wall-gives-teammates-Rolexes.html

 

https://sport.idnes.cz/tomas-satoransky-vanoce-washington-rolex-john-wall-nba-pit-/basket.aspx?c=A171223_171742_sport-basket_ten

 

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 24,8tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Není to VIP, ale klučina, petr Mára, co u nás nejvíc "propaguje" Apple výrobky a živí se tím. Překvapilo mě, že má Tudory a zřejmě toho bude mít asi víc...

 

Na něm mě naprosto fascinuje až mateřská láska k Apple věcem :D Vše je úžasné, extrémně vychytané, krásné a tak :) Každá chybička je vlastně předností Apple výrobků.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

by me zajimalo, kdyz ho tak fascinuji iWatch a jsou to jediny uzasny univerzalni hodinky, proc vyhazuje takovej majlant za nejaky uplne trapacky analagovy Tudory na kterych se evidentne urcite neda ani vymenit remen... :-) me to tedy o jeho skutecnem presvedceni rika uplne neco jineho... je fakt, ze asi pro 98% apple populace jsou ty Tudory asi opravdu nejaky hloupy smecka.

no ale co, kseft je kseft, udelame recenzi na dalsi epl-kepl a bude treba i jeste na neco lepsiho, hloupe mechanickyho... :-D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

John Wall ... NBA hvězda první velikosti, kapitán týmu Washington Wizards, na vánoce překvapil a každému spoluhráči věnoval fajnový Rolexky Day-Date ve zlatě. Patrně slušnej chronomagor :) Mezi obdarovanými byl i český hráč Tomáš Satoranský.

 

http://www.dailymail.co.uk/news/article-5210399/Washington-Wizards-John-Wall-gives-teammates-Rolexes.html

 

https://sport.idnes.cz/tomas-satoransky-vanoce-washington-rolex-john-wall-nba-pit-/basket.aspx?c=A171223_171742_sport-basket_ten

 

attachicon.gifSnímek obrazovky 2017-12-25 v 8.16.54.png

attachicon.gifSnímek obrazovky 2017-12-25 v 8.11.28.png

:notworthy:  :notworthy:  :notworthy: Tihle kluci jsou VIP, díky Jarku!  

 

Ne nějaký nějaký Miškovský, co žaluje o tři a půl mega zakladatele Babyboxů, který zachránil už 160 dětí, za to, že uveřejnil na neziskovym webu kus básně, na který by už dávno napadal prach v antikvariátě. A čím si může podložit stůl je mi u pudele. Možná zamítavým stanoviskem soudu, možná fakturou od svýho advokáta, možná psychiatrickým posudkem. Každopádně u toho stolu bych s ním sedět nechtěl.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jsem se radsi mrknul na definici :D

 

VIP je zkratka z angličtiny. Znamená ?very important person?, v překladu ?velmi důležitá osoba?.

 

Lidem označeným jako VIP jsou určeny lepší služby a péče, případně mají přístup do pro širší veřejnost nepřístupných akcí (např. ?VIP večírky?) nebo prostor. S touto zkratkou je nejčastěji možné se setkat na jmenovkách, pozvánkách a propustkách. Tato zkratka byla poprvé používána mezi lety 1940-1945 v Royal Air Force. Jako VIP bývají často označováni herci, zpěváci, moderátoři, modelky, politici atd.

 

Privilegovaný statut VIP může také vyplývat z kontextu a být časově omezený. Člověk může požívat VIP statutu například zakoupením speciální (obvykle dražší) VIP vstupenky, vyšší třídy letenky, případně díky známosti a momentálnímu doporučení jiného VIP. To však neznamená, že by byl obecně považován za velmi důležitou osobu na jiných akcích a při jiných příležitostech.

 

Zdroj: Wikipedia

Upraveno uživatelem Ondra 2.0
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jmeno znam, xicht jsem si nespojil.

Timto se verejne Ivoskovi omlouvam, ze jsem ho nepoznal ;)

Uz to tu zaznelo hodnekrat. S fotkou by melo zaznit i jmeno. Pro nekoho jsou fotbalisti zname osobnosti, ja treba podle xichtu poznam jen Panenku a Rosickeho. Zivotopis netreba, ten uz si diky jmenu vygooglim ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...