Přejít na obsah

Jaké hodinky nosí VIP?


African

Doporučené příspěvky

V případech 1. oddělení nosí Vetchý a Blažek stejný hodinky. Asi je nemaj ve všech dílech, ale už jsem si jich všiml hodně krát. Světlej cifr, guma až k pouzdru u kterýho je zeslabená. Nevypadaj jako něco echt, ale ze zvědavosti kdyby někdo věděl.

 

tady jsou nějaký fotky, ale nic moc. http://www.ceskatelevize.cz/porady/10354229723-pripady-1-oddeleni/213512120200007-48-hodin/

 

Tady ta z boku je docela dobrá, tak by možná někdo mohl poznat podle gumáku. Pak jsem jednu vyndal z dílu.

post-26998-0-04593200-1519672835_thumb.jpg

post-26998-0-50255100-1519673543_thumb.png

Upraveno uživatelem Strocek
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 24,7tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Printscreen ze streamu, kvalita mizerná co nosí někdejší jezdec F1 Hans Joachim Stuck z toho nepoznám, a Honza Koubek má tuším Hamiltony, v některém z jiných vlogů je to dobře vidět . 

 

celý díl zde http://meziplyn.cz/2018/02/24/vlog70-daleky-sever/

post-12657-0-70205300-1519675180_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

když mi kolega v práci říkal, kolik dal za lístky na jeho vystoupení ve vídni... se těm PP nedivím. musel jsem si vyguglit, co to je za kapelu a zjistil jsem, že ten kluk je v podstatě sólista.

 

myslím, že lístky na iron maiden nestály tolik... Bruce PP nenosí...

Bruce%20Dickinson.jpg

Bruce mal vlastnu znacku...myslim, ze to tu uz niekedy aj bolo. http://www.bruceaeris.co.uk/

Su to pilotky, kedze Bruce je vasnivy fanusik lietania. Logo ma famozne. Eddie zo songu Aces High nema chybu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mně teda připadá že vkus nemá vůbec. Podle mně by mohl rovnou z fleku dělat "finančního poradce". Jestli má i špičatý boty tak by mohl bejt i prodejce hrnců. 

 

Proužky k proužkům jako stádo žiraf. Sako nesedí v ramenou ani v pase. Uzel na kravatě nedotaženej. Hodinky zaražený v hřbetu dlaně.

 

Asi jsem staromódní ale vypadá jako puberťák. Ale ty hodinky má hezký to jo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mně teda připadá že vkus nemá vůbec. Podle mně by mohl rovnou z fleku dělat "finančního poradce". Jestli má i špičatý boty tak by mohl bejt i prodejce hrnců. 

 

Proužky k proužkům jako stádo žiraf. Sako nesedí v ramenou ani v pase. Uzel na kravatě nedotaženej. Hodinky zaražený v hřbetu dlaně.

 

Asi jsem staromódní ale vypadá jako puberťák. Ale ty hodinky má hezký to jo.

na 75 ročného pána je to viac OK aj keď by si mohol nechať poradiť ale asi už to má na háku

post-41342-0-41786700-1519921558_thumb.jpg

tu má čo ?

post-41342-0-46128000-1519921582_thumb.jpg

ala má rád pekné veci

post-41342-0-05668100-1519921656_thumb.jpg

tu tie isté

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

práve naopak, keby si bol staromódny tak by si proti tomu nič nemal :D nechápem ani tomu pubertiakovi, ani že by mu niečo nemalo sedieť. Či už uzol, alebo sako... Mne sa tento vintage style neskutočne páči! Veľké uzly, veľké limce, skvelé farby, manžetové gombíčky, proste pán má naozaj štýl...! A sorry ale vyčítať dokonca niekomu to, že má hodinky na tahu trošičku uvolnené?? Skôr mi to príde si až príliš "novomodny" :D 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...