Přejít na obsah

Jaké hodinky nosí VIP?


African

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 24,7tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Tak nějak dost střídám. Jsem hodinkově promiskuitní jedinec.

Mě se strašně hodně zalíbila značka Omega, mám už 4. jejich hodinky, ale už pokukuji po značce Rolex, ještě nemám tu možnost si dovolit hodinky tak vysoké ceny, ale doufám že se k nim dopracuji co nejdříve. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ježíš, já to nemyslel zle. Fakt mě zajímalo, jestli třeba není Polák, no. Tady je pár členů z Havířova, jejichž psaný projev je naprosto normální.

 

Edit: (a pár kamarádů z Havířova taky mám, tak můžu srovnávat)...

Upraveno uživatelem martar
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Abych vrátil vlákno púvodnímu záměru, hodím sem tři fotky Kevina Spaceyho, mého oblíbeného herce a aktuálně celosvětově zostuzenou personu non grata. Fotky tu možná už byly, nemám vlákno projetý celý. Takže Spacey a jeho Schaffky.

 

post-30813-0-75828000-1530179089.jpg

 

post-30813-0-03623900-1530179109_thumb.jpg

 

post-30813-0-10559300-1530179131_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ježíš, já to nemyslel zle. Fakt mě zajímalo, jestli třeba není Polák, no. Tady je pár členů z Havířova, jejichž psaný projev je naprosto normální.

 

Edit: (a pár kamarádů z Havířova taky mám, tak můžu srovnávat)...

 

 

Lebo kazdy, kto byva v Havirove musi byt podla Ruiz.aw pravoverny Cech. :lol:

Hele,  já tam dával ty tupláky ...... z kraje rázovitého mám taky pár přátel a vím, že snesou hodně a většinou je s nimi sranda  :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Abych vrátil vlákno púvodnímu záměru, hodím sem tři fotky Kevina Spaceyho, mého oblíbeného herce a aktuálně celosvětově zostuzenou personu non grata. Fotky tu možná už byly, nemám vlákno projetý celý. Takže Spacey a jeho Schaffky.

 

Kevin patri aj medzi mojich oblubencov, ale vzhladom na to ze nesledujem media, tak neviem o com pises. Co sa udialo, ze sa stal personou non grata?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Abych vrátil vlákno púvodnímu záměru, hodím sem tři fotky Kevina Spaceyho, mého oblíbeného herce a aktuálně celosvětově zostuzenou personu non grata. Fotky tu možná už byly, nemám vlákno projetý celý. Takže Spacey a jeho Schaffky.

 

580bacc5bd6dd6f579c8ef989421e5ca.jpg

 

THR_Issue_13_Kevin_Spacey_p.jpg

 

410b51db551d289205454ac7cbaaadf3.jpg

IWCčka pokaždé rad uvidím ať už tady nebo ve skupině na facebooku :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Abych vrátil vlákno púvodnímu záměru, hodím sem tři fotky Kevina Spaceyho, mého oblíbeného herce a aktuálně celosvětově zostuzenou personu non grata. Fotky tu možná už byly, nemám vlákno projetý celý. Takže Spacey a jeho Schaffky.

 

580bacc5bd6dd6f579c8ef989421e5ca.jpg

 

THR_Issue_13_Kevin_Spacey_p.jpg

 

410b51db551d289205454ac7cbaaadf3.jpg

ted s nim pujde do kin film. On se vrati, Kaiser Sose...
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to doufám. Kdyby z jevišť i filmů měli zmizet všichni herci, jejichž morálka není bez vady, bylo by to tristní.

 

(poznámka pro #meetoofans: tristní pro kulturu, pro umění)

Upraveno uživatelem martar
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...