Přejít na obsah

Jaké hodinky nosí VIP?


African

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 24,7tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Méně sypat a naučit se konečně bojovat v postoji. V postoji je naprosto bez pohybu a všechno je předvídatelné. Sázet vše na takedown a pak dvě minuty cicmání v objetí na zemi, no, není to zrovna pro hetero chlapy nejhezčí pohled. Můj názor. OK. Každý v MMA bojuje podle svých dispozic. Takedowns mu jdou dobře. Mě spíš vadí, že o sobě říká (a v každém rozhovoru), že je v CZ nejlepší. Jiří Denisa Procházka by mu nedal ani čuchnout. Jediný v čem je Vemola nejlepší v CZ je trash talk. To mu jde na české poměry dobře. A chápu, že i tohle prodává vstupenky.

Jiří si na šarády ohledně trash talk nehraje a za mne v tomto palec nahoru pro Denisu. A ono je to samozřejmě i tím, že organizace Rizin FF to po něm nepožaduje.

Auto se k němu hodí a hodinky taky. Tohle sladil dokonale.

Sorry za OT.

Mustang děs, ale Karlos by měl hlavně méně sypat

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Denisa je pan Bojovnik. Fyzicky a mentalne v harmonii. Dava si Rizin v Japonsku a do UFC nebo Bellator se nehrne. Zatim? Pritom je nejlepsi ceskej mma zapasnik.

 

Carlos se ted snazi sekat latinu, svy si odsedel, u spousty lidi ma reputaci hodne posramocenou, do UFC se uz nikdy nevrati, ale i tak klobouk dolu, ze tam byl. Na cesky pomery je bojovnicka hvezda.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Panove, az budete vypadat jak Karlos, tak remcejte.

90-95% z vas ma ruku jako dite, nebudu resit, ze Ti co tady pisou, v realu vypadaji jak buzici s fousama.

Upraveno uživatelem tano
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

:lol2: Já nevim, jak pánové, co tady remcaj, ale já bych tak teda vypadat nechtěl.

Tak kdyz nevis, jak vypadaj, tak neremcej :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

Hele, mně je jedno, jak vypadaj, já bych nechtěl vypadat jako ten Karlos.

ok, ja bych nechtel jako ty :D

Je na tom neco spatneho vypadat, jako chlap a ne oblecenej vostep z kancelare?

By te roztrhl, jak kure z Tesca.

Upraveno uživatelem tano
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...