Přejít na obsah

Stowa trochu jinak...


Andreas.ks

Doporučené příspěvky

Narazil jsem pouze na fotky, žádné podrobnosti u toho nebyly... Budu však ještě pátrat...

Přiznám se, že mě to dostalo - Marine Original je IMHO nejhezčí model od Stowy (možná proto, že připomíná Dornblütha a jeho syny - resp. oboje přiipomíná horinářskou klasiku zašlých věků...) - a v této úpravě je to "nebe a dudy" :)

Upraveno uživatelem Andreas.ks
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Narazil jsem pouze na fotky, žádné podrobnosti u toho nebyly... Budu však ještě pátrat...

Přiznám se, že mě to dostalo - Marine Original je IMHO nejhezčí model od Stowy (možná proto, že připomíná Dornblütha a jeho syny - resp. oboje přiipomíná horinářskou klasiku zašlých věků...) - a v této úpravě je to "nebe a dudy" :)

 

 

su to velmi pekne hodinky a mozno by som po nich aj zatuzil, ale maju taky neskutocne suchy cifernik, keby boli na nom plasticke cisla tak by bol podla mna super....takto mi dojde taky papierovy

 

mozno by to chcelo cely cifernik nejaky plastickejsi....inak idealna velkost hodin tohoto typu a rucny natah im podla mojho tiez sadne.

Upraveno uživatelem ANT
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nevím, tato limitka se mi zprvu velice líbila, posléze jsem však dospěl k tomu, že ta červená 12tka by mě asi rozčilovala...

A taky cenově jsou už trochu jinde - to bych už asi raději došetřil právě na ty Dornblüth-y... Už jen pro ten pocit, že mám hodinky, vyroběné kompletně ručně...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nevím, tato limitka se mi zprvu velice líbila, posléze jsem však dospěl k tomu, že ta červená 12tka by mě asi rozčilovala...

A taky cenově jsou už trochu jinde - to bych už asi raději došetřil právě na ty Dornblüth-y... Už jen pro ten pocit, že mám hodinky, vyroběné kompletně ručně...

prdlajs vyrobený kompletně ručně.... to ta gilošiáda vod Benzingera je fakt jiná káva.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

prdlajs vyrobený kompletně ručně.... to ta gilošiáda vod Benzingera je fakt jiná káva.

 

Něco jsem nepochopil, nebo Dornblüthovi uvádějí v materiálech reklamní lži? Pokud víš vís, poděl se s námi nevzdělanými, prosím...

Samozřejmě, Benzinger je Benzinger... je to paráda...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Co třeba limitka s lakovaným ciferníkem?

 

viktor12082008_44.jpg

 

tak toto sa mi paci!!!! To su tvoje? Ak hej tak ti ich riadne zavididm!!! Ale niesom neprajnik takze ti ich doprajem :)

 

na Stowe ma doslova s**e to, ze vsetky "poriadne modely" (co sa tyka stroja, ciferniku, uprav), ktore by sa mi pacili si LIMITKY. Mne fakt na to nezalezi ci to je limitka alebo nie, ale take nieco by som bral lenze je to hned vypredane... :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...
su to velmi pekne hodinky a mozno by som po nich aj zatuzil, ale maju taky neskutocne suchy cifernik, keby boli na nom plasticke cisla tak by bol podla mna super....takto mi dojde taky papierovy

 

mozno by to chcelo cely cifernik nejaky plastickejsi....inak idealna velkost hodin tohoto typu a rucny natah im podla mojho tiez sadne.

 

čo tak novinka na rok 2008 - Marine Original s rímskymi číslami?

 

zdroj

post-1577-1214920441.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ciferník by mal byť lakovaný ("varnished", "laquered") obdobne ako v prípade MO LE

 

 

no to znie fajn :)

to by mali sancu sa dostat na moj wish list a casom aj ku mne :)

pokial ich cena ostane na urovni ako je teraz a dramaticky sa nezmeni....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...