Přejít na obsah

Fotka

Seiko SRPC91K1 Save the Ocean

Želvy Seiko Speciální edice

• Zamčené téma Toto téma je zamknuto
1 odpovědí na toto téma

#1 Olaf

Olaf

Učedník

• Member_50
  • 169 příspěvků(y)
  • Pohlaví:Muž
  • Bydlí:Praha

Publikováno 8.červenec.2019 - 21:10

Ahoj,

čistka stylem "6 kusů pryč a místo nich novejch 8"  :helpsmilie: pokračuje kouskem z kategorie „tyhle nikdy, ale fakticky vopravdu nikdy neprodám, ne, ne, ne, a prostě ne!“, notoricky známou želví speciální edicí Save the Ocean.

Mám je moc rád, ale verdammt, neměl jsem vidět tu nástupnickou Save the Ocean verzi aka „white shark“. Obě STO maj svoje pro i proti, tyto mnou prodávaný mají subjektivně hezčí, a na sluníčku n-e-u-v-ě-ř-i-t-e-l-n-e-j, cifr, ale už jsem se vnitřně rozhodl.

Fazit:

- Koupeny mnou 24.10.2018 v Indonésii, tim pádem v mezinárodní záruce do 10/2019, některý zdroje uvádí dvouletou mezinárodní, ale bůhví jak to je - rok v záruční kartě je sichr černý na bílym.
- Kompletní balení, tzn. vnější krabice, vnitřní krabice, návod a záruční karta.
- Za ¾ roku v mém vlastnictví nošeny tipuju tak měsíc až měsíc až půl.
- Přesnost jsem neměřil, ale několikrát denně si kontroluju čas na Atom- nebo Funkuhr a nikdy nehodily více než pár vteřin, žádné minuty, za což ručím, nošeny zpravidla 2-3 dny v kuse.
- Stav: pouzdro i sklo čisté, bez ťukanců, svym (astigmatickym) zrakem jsem nic nenašel. Nosil jsem je na Uncleseiko presidentu, který ovšem není součástí prodeje, zmiňuju ho proto, že pokud někdo budou microswirls, tak na něm.
- Ad nechvalně známá nevyrovnanost kvality výroby: vybíral jsem je v Jakartě z několika kusů, krásně jim sedí korunka, vnitřní luneta srovnaná. Vnější lehounce nelícuje lumibodem na 12, ale v rámci želvích tolerancí řekl bych paráda, ukážu in persona, pač na některejch fotkách je to přepálený, jinde zase ubírájí nebo je pootočená. Reálu je nejbližší fotka z krabičky. „Půlklik“ sedí přesně na 12, hodinář by si s tim asi poradil, mě to netankovalo, aspoň bych si je v záplavě jinejch poznal...
- Prodej na OEM rubbru, jež je jako novej, měl jsem ho na ruce jednou v Balijském moři, vymyto od písku i malejch želvat (Bias tugel beach) a pak šup do krabice.

Suchý čísla: 20 ATM, profláklej automatickej kalibr 4R36 a rezervou chodu 41 hodin, hardlex, pouzdro 45 mm, ale prudce nositelný (znáte želvy), neskutečná lumi.

Cena: 8.500 Kč, pouze prodej, výměna leda za nové STO (ha ha) nebo event. za SRPC25K1, ty bych si ale s dovolením nejdříve prohlídl naživo. Tuňáky, Samuraje, Suma, Monstra, SKX, Godzillu, Gejšu, Hayabusu ani Koikapry nechci, díky. 

Preferuju osobní předání v Praze a okolí, poštu raději ne, často lze vymyslet lepší alternativu. Rád pošlu hezčí fotky/video.

Díky za prostor a soustrast všem, se kterejma chronobundus aktuálně taky mlátí...  :helpsmilie:

Přiložený soubor (y)

• Přiložený soubor  1.jpg   170,52K   68 Počet stažení
  • Přiložený soubor  2.jpg   69,75K   68 Počet stažení
  • Přiložený soubor  3.jpg   156,12K   67 Počet stažení
  • Přiložený soubor  4.jpg   167,33K   67 Počet stažení
  • Přiložený soubor  5.jpg   177,47K   72 Počet stažení
  • Přiložený soubor  6.jpg   296,38K   72 Počet stažení
  • Přiložený soubor  7.jpg   152,64K   66 Počet stažení
  • Přiložený soubor  8.jpg   167,88K   59 Počet stažení
  • Přiložený soubor  9.jpg   178,03K   50 Počet stažení
  • Přiložený soubor  10.jpg   89,52K   47 Počet stažení
  • Přiložený soubor  11.jpg   114,25K   38 Počet stažení
  • Přiložený soubor  13.jpg   95,94K   35 Počet stažení
  • Přiložený soubor  14.jpg   112,13K   33 Počet stažení
  • Přiložený soubor  15.jpg   72,74K   32 Počet stažení
  • Přiložený soubor  16.jpg   62,12K   31 Počet stažení
  • Přiložený soubor  17.jpg   120,61K   30 Počet stažení

#2 Olaf

Olaf

Učedník

• Member_50
  • 169 příspěvků(y)
  • Pohlaví:Muž
  • Bydlí:Praha

Publikováno 12.červenec.2019 - 09:53

Prodáno, díky za prostor a ať slouží.

Také označené jedním nebo více z těchto klíčových slov:Želvy, Seiko, Speciální edice