Přejít na obsah

JVD seaplane


Doporučené příspěvky

Ahoj. V jedné prodejně prodávají tyto hodinky značky JVD. Prodavačka tvrdila že to jsou hodinky navržené majitelkou obchodu a také nesou její jméno v názvu, jako iniciálky. Mají japonský strojek. Jsou opravdu krásné a robustné. Ty co jsem si oblíbil jsou sice sportovní, ale vypadají, jako klasické spíš společenské s koženým řemínkem. Cena techto hodinek se pohybuje kolem 2300,- Kč. Znáte je, jsou dost solidní? Co si o nich myslíte? Stejně se mi líbí hodinky JACQUES LEMANS 1-1127 nebo 1-1007 a rozhoduji se mezi těmito dvěma. Děkuji.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To je vše co se dovím od zkušených v oboru? Škoda, čekal jsem asi něco víc.

 

Jasněna Vláhová Design :) odkaz např. zde: http://www.vlahova.cz/jvd/index.php?jazyk=cs Nevím co víc bys chtěl vědět. Myslím, že podstatné bylo řečeno, kdyžtak polož konkrétní dotaz.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jasněna Vláhová Design :) odkaz např. zde: http://www.vlahova.cz/jvd/index.php?jazyk=cs Nevím co víc bys chtěl vědět. Myslím, že podstatné bylo řečeno, kdyžtak polož konkrétní dotaz.

Buďto si je Jasněnka nechává opravdu dělat podle svých návrhů (což nám podsouvá a čemuž nevěřím), nebo si nechá na běžnou sériovku dávat svoje logo. Což je pravděpodobnější.

Výroba bude na 100% v Čínské lidové republice. Kvalita odpovídá záměru. Strojek možná vydrží déle než pouzdro, ale není to nutné, protože je vzhledem k ceně zahodíš a koupíš si jiné.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Buďto si je Jasněnka nechává opravdu dělat podle svých návrhů (což nám podsouvá a čemuž nevěřím), nebo si nechá na běžnou sériovku dávat svoje logo. Což je pravděpodobnější.

Výroba bude na 100% v Čínské lidové republice. Kvalita odpovídá záměru. Strojek možná vydrží déle než pouzdro, ale není to nutné, protože je vzhledem k ceně zahodíš a koupíš si jiné.

 

Asi je to jako u jiných produktů - v 90% případů se dá vybrat z toho co Číňan nabízí + logo... to jsou opravdu drobný navíc a od určitého množství je to zadarmo. Nicméně Číňan rád upraví kde co a za solidní peníze, tkže je možné, že se malé úpravy dějí. Já tomu ale ( kromě zmíněného loga ) moc nevěřím.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na pohled vypadali hezky a poctivě udělané. Pracuji ve strojařině a pro známé dělám jemnou mechaniku (ne až tak, jako hodinky) a tohle bylo udělané hezky. Proto se ptám, že strojek je japonský tvrdila prodavačka. Ještě mě napadlo, nemůžou být pouzdra z Primu? Je to ve stejném městě...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na pohled vypadali hezky a poctivě udělané. Pracuji ve strojařině a pro známé dělám jemnou mechaniku (ne až tak, jako hodinky) a tohle bylo udělané hezky. Proto se ptám, že strojek je japonský tvrdila prodavačka. Ještě mě napadlo, nemůžou být pouzdra z Primu? Je to ve stejném městě...

 

Pouzdra z Primu :) no nevím, myslím že by to asi nebyla ta pravá cesta k tonu vydělat peníze.... Japonský strojek je třeba tohle http://www.mavex.cz/miyota.htm od 65,- korun... ale to bych asi neřešil. U takovýchto hodinek tě stejně za rok či dva omrzí a strojek půjde dalších 10 let .... No za podobné peníze koupíš například Seiko 5 v automatu nebo obdobné kousky od Orientu. Ale pokud s eti líbí tak neváhej... jediné do bych pak sledoval je nerez pouzdro prtože JVD je spíše o chromu....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...
  • Po letech...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...