Přejít na obsah

Mido Commander II Chronometer


Roman-ZA

Doporučené příspěvky

zdravim kolegov,

 

myslite si, ze je mozne niekde dostat COSC chronometer v tejto cenovke https://www.uhrenlounge.de/detail/mido-commander-commander-ii-chronometer-m021-431-11-061-01-8171 ?  jedine minus je WR 50m, ale to za az take podstatne nepovazujem, lebo sprchovanie a kupanie by mali zvladnut. 

 

mido_commander_ii_automatic_chronometer_

 

ak ano, tak tu su podmienky vyberu:

- puzdro 40mm,

- kovovy naramok,

- zafir sklo,

- datum ano a day/date rozhodne potesi,

- swiss stroj (to je ale asi jasne),

- min. WR 100m, ale prekusnem aj 50m,

- vyssia rezerva natahu potesi,

- pohlad na strojovnu potesi, 

- zivsie aplikacie na ciferniku - sekundovka, rucicky (ideal oranzove/zlte/cervene), nech to nie je take fadne,

- cenovka ala MIDO ;),

- nakup v ramci EU (nechce sa mi lozit po colniciach).

 

vdaka za vsetky typy.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 73
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

To jsou všechno chronometry? Romane a proč nejdeš do těhle, v čem je problém? Ale zkus si to projít znova, v tomhle krámku nakupuju v Drážďanech, jsou 100%. Mrkni znova a pokus se najít cosc ale s křemíkem, většinou to píšou v závěru popisu. Tyhle jsou jen cejchovaný, ale Si nemaj, zeda jestli vUhren nezblbli popis, ale nestává se jim to.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To jsou všechno chronometry? Romane a proč nejdeš do těhle, v čem je problém? Ale zkus si to projít znova, v tomhle krámku nakupuju v Drážďanech, jsou 100%. Mrkni znova a pokus se najít cosc ale s křemíkem, většinou to píšou v závěru popisu. Tyhle jsou jen cejchovaný, ale Si nemaj, zeda jestli vUhren nezblbli popis, ale nestává se jim to.

problem nie je v nicom ;) len rozsirujem obzory, ci sa nieco nenajde aj ine. MIDO su zatial top :)  

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

fajnove videjko ;)

 

Ja taky premejslim, mrkni na tributy, jsou ...pro mne...nádherný. modry už mam, berou mě černý, velikost i pro Tebe

 

tieto sa mi az tak nepozdavaju, tie tvoje sa mi pacia viac. sa mi zda, ze nie si ani chronometre. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Protože obyčejná Eta, Sellita...je i v případě chronometru stále obyčejným strojkem, jen pečliv?ji seštelovaným. Někteří kolegové dokonce říkají, že je to kus papíru. Až takhle to nevnímám, přece jen ten kus papíru zaručuje přesnost v daleko užším rozsahu. Ale kouzlo s nápisem chronometr na mne funguje u strojků s nějakým alespoň malým bonusem, nemusí to být hned inhouse, třeba coaxiál a nebo konkrétně v případě Mida křemík. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Archivováno

Toto téma je nyní archivováno, a proto není možné odpovídat na toto téma.


×
×
  • Vytvořit...