Přejít na obsah

Mido Commander II Chronometer


Roman-ZA

Doporučené příspěvky

kremikovy vlasok ma nazov CALIBER 80 CHRONOMETER SILICON a musi byt oznaceny na rotore

 

baroncellisi_movement_picture1.png?h=2a4

 

nachadza sa napriklad v tomto modele - https://www.ablogtowatch.com/mido-commander-icone-watch-review/. ten moj vybrany model ho nema, ale to nevadi ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 73
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Ano, nebo po záruce je nechat zregulovat, jen jsem tím chtěl napsat, že to je jen kus bezcenného papíru. Ten strojek se ladí, když není v hodinkách a potom se může přihodit ledacos. Daleko lepší a významnější pro koncového uživatele  z mého pohledu je certifikát METAS, kde se sleduje přímo chování strojku v hodinkách.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Podle mě ten certifikát garantuje odchylku strojku před vložením do konkrétních hodinek a k tomuto kroku je ještě dlouhá cesta. Možná to jenom špatně chápu, tak si to nechám rád vysvětlit. :cheers:

naco ti bude dobra odchylka pred vlzenim do hodiniek, ked v hodinkach pojde na draka? :cheers:  

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

TUTO sú za ďaleko lepšiu cenu  ;)

Alebo TUTO od AD.

 

Mám DS1 s Powermatic80 a určite môžem odporučiť. Za tú cenu veľmi slušné spracovanie a 80h rezerva nie je na zahodenie. Odchýlka u mojich sa pohybuje okolo +8s/deň. Výhoda Vertina je, že by si si ich mal vedieť vyskúšať pomaly v každom lepšom hodinárstve. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Archivováno

Toto téma je nyní archivováno, a proto není možné odpovídat na toto téma.


×
×
  • Vytvořit...