Přejít na obsah

Mido Commander II Chronometer


Roman-ZA

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 73
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď
  • po měsíci...

Biatec Leviathan 01

Biatec Leviatha 03

Oris Diver Sixty - Five

Oris Big Crown Pointer Date

 

ani 80 hodinova rezerva natahu, ani COSC chronometer, ale prve tri maju WR :lol2: 

no pacient, co ti poviem  :goof:

 

zdroj foto: web 

post-7077-0-83004500-1567775706_thumb.jpg

post-7077-0-77464300-1567775748_thumb.jpg

post-7077-0-02093900-1567775987_thumb.jpg

post-7077-0-16170900-1567776061_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A niečo z rady C65 od Warda? Alebo Damasko DA34 z druhej ruky? Ak by si mal cestu okolo ukázal by som ti aj C7 rapid automatic. Tie sedia celkom dobre na mojej ruka (16,5cm) aj keď majú 42mm a majú oranžové prvky, ktoré oživujú ciferník.

 

Z tvojho výberu za mňa Oris Big Crown a Mido Commander II.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Romane, nechci rejpat, ale ty Biatec budou mít na tebe moc masivní tah? Mají je v nabídce jen na kůži, případně foto?

Leviathany su len na kove, fotka klame, ten tah je super ;)

 

A niečo z rady C65 od Warda? Alebo Damasko DA34 z druhej ruky? Ak by si mal cestu okolo ukázal by som ti aj C7 rapid automatic. Tie sedia celkom dobre na mojej ruka (16,5cm) aj keď majú 42mm a majú oranžové prvky, ktoré oživujú ciferník.

 

Z tvojho výberu za mňa Oris Big Crown a Mido Commander II.

Big Crown je parada, aj ked cena je trocha " zu hoch". tie zvysne znacky mi moc neidu cez pysky. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Romane, myslím, že jsem se asi na "hodinkománia.sk", dočetl, že si měl ty Leviathany už na ruce - prosím tě, mě docela zaujaly ty 03, jaký si z nich měl dojem (zpracování, velikost na ruce - já mám obvod zápěstí 19 cm a mám obavu, aby na mě nebyly moc malé? Aktuálně mám Aquisy 43,5 mm). Ten tah vypadá na foto parádně, stejně jako ten matný ciferník s červeno-zlatými prvky. No a to dýnko taky není špatné... Ty hodinky se mi fakt líbí. Prosím tě, klidně mi napiš SZ, ať ti "nelikviduji" vlákno svou zvědavostí. Děkuju. Radek

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Archivováno

Toto téma je nyní archivováno, a proto není možné odpovídat na toto téma.


×
×
  • Vytvořit...