Přejít na obsah

e-cigareta ...


Baker

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 2tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Hm, nevim presne, kde to bylo, ale nekdo tu psal, ze ji ma... zkus si projet vlakno o koureni, myslim, ze to bylo tam.

Jinak... me to prijde docela zajimavy, ale chtel bych si to nejdriv vyzkouset. Musim projet ten jejich web a zjistit vic, bylo by to fajn...

 

Edit: Z prodejniho webu:

"ZAVÍTEJTE K NÁM...

V našem obchodě si můžete vyzkoušet všechny modely Elektronického kuřiva, které nabízíme v našem E-Shopu a dokonce i modely, které v našem E-Shopu nenajdete!

Uvidíte na vlastní oči veškeré nabízené příslušenství a doplňky z našeho E-Shopu + další příslušenství a doplňky, které v našem E-Shopu také nejsou."

Upraveno uživatelem boo-beek
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník YPO

jako vášnivý kuřák si myslím,že to je další šidítko, které má obalamutit ruce a mozek

 

dokázal jsem úspěšně překouřit náplasti,tablety i inhalátory X je to jenom o tom jak člověk moc chce a jak to moc chtění má srovnané v hlavě

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jako vášnivý kuřák si myslím,že to je další šidítko, které má obalamutit ruce a mozek

 

dokázal jsem úspěšně překouřit náplasti,tablety i inhalátory X je to jenom o tom jak člověk moc chce a jak to moc chtění má srovnané v hlavě

 

Souhlas - po 18ti letech kouření cca 3 roky nekouřím. Nikdy jsem nepoužíval žádné náplasti, žvejkačky, akupunkturu, ukrajinské vědmy nebo cokoli podobného. A jde to. Ale připouštím, že jednou za uherský rok dám s kolegama z kreáče špeka ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zcela nahodou jsem objevil toto a procetl par diskusi na toto tema a nevim co si mam o tom myslet.

http://www.e-cigareta.com/

Nekuraci, prosim zdrzte se nesmyslnych kometaru. Dik

 

No, připadá mi to jako srovnávat mechaniky a quartzky, Tamagoochi vs. živý štěně a tak.

E-cigareta určitě nebude špatná do letadla (Praha - Frankfurt apod.), ale jinak asi.. :thumbsdown_anim:

A o tom, že to je levnější (viz propaganda) bych určitě dost pochyboval.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Máme na patře souseda, skoro 70, kuřák to býval takový že dokumenty, které od nich máme smrdí i po více než roce u nás doma, a ten smrad když otevřel dveře na chodbu, no znáte to. Tolik k dokreslení. K loňským vánocům si koupil právě e-cigarety, a už víc než tři měsíce nekouří. Takže já to mám za dobrou a fungující věc...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Po letech...

Omlouvám se, ze otvírám tak starý vlákno, ale chci si pořídit e-cigaretu a je takových nabídek, že se v tom čert nevyzná. Prošel jsem jich spoustu a zaujala mně stránka www.skycig.cz . Má někdo osobní zkušenost? Třeba i s jinou značkou? Má to vůbec cenu?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nevím jestli jako bývalý kuřák /cca 80 BT denně/ se k tomu mohu vyjádřit :-) Několik lidí z mého okolí si to asi nadělilo pod stromeček a zatím prej v pohodě. Ale spíš jde o to srovnat si to v hlavě a potom to jde i bez šidítek. Já jsem přestal ze dne na den, sice to bylo peklo, ale jde to. Stejný to je i s nadváhou.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Podla mna totalna blbost. E-ciga.

 

Fajcenie chapem ako psychicku zavislost a nie fyzicku potrebu tela kvoli nedostatku nicotinu. Radsej prestat fajcit, alebo vedome znizit spotrebu. Mne sa dari pocas beznych dni cca 3 cigarety denne, cez vikendy 1-2 denne, ak neratam 'posedenia v baroch' kt. je uz dost malo. To je podla mna celkom akceptabilna miera fajcenia. Nefajciarovi to bude zniet blbo, ale fajcit s tym, ze 'vychutnam si tu cigaretu' a nie preto, ze sa nudim, alebo preto, ze cakam na bus napriklad, alebo sa peso presuvam z miesta A do miesta B, tak pri tom musim fajcit. Vylucit neuroticke a zbytocne fajcenie a nechat si take to spolocenske, ku kave, ku drinku, po dobrom obede. Napriklad kavu bez cigarety /presso/ nevypijem. Takisto ked nastal zakaz fajcenia v krcmach kde sa aj jedava, tak to bol sprvu problem sediet pri drinku a nefajcit pri tom, ale zvyk to upravi.

 

Samozrejme ked je viac stresu je aj viac fajcenia potom. Ale nie preto ze cigareta ukludnuje, ale stres stimuluje ten neurotizmus, kt. sa nasledne potlaca tou aktivitou fajcenia. Cize ja sa na fajcenie pozeram ako na 'proces ruk' a nie nicotinovy deficit, nicotin podla mna je sekundarny problem v tomto zlozvyku. E-ciga nahradi 'hracku ruk' ale neriesi zavislost na procese fajcenia. Okey, menej dechtu v plucach tiez, ale vselijaky bordel nadychame z aut a fabrik tiez.

 

K 'zdravemu' fajceniu, to uz skor odporucam Shishu, aka 'vodnu fajku'.

Upraveno uživatelem 224477
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jde asi o to proc kouris, jestli je to sprosta zavislot na nikotinu nebo si uzivas rozbaleni krabicky, mas rad vuni nezapalene cigarety, kliknuti zapalovace atd. pokud ti jde jen o nikotin tak ok, mi jde nejen o nikotin a musim rict, ze pro me je tahle hracka k nicemu - mam doma a je mi to na nic.....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Souhlas s Grgou. Ja mam koureni spojene s pitim (alkoholu) takze nemam problem vydrzet par dnu bez cigara - nemusim ho ani ke kafi nebo rano pred "velkou" Posted Image Ale kdyz jdu na par piv, tak si vzdy dam dlouhej kour, protoze to k tomu patri. Asi je to v hlave, urcite ne kvuli nikotinu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na tyhle cíga přešel mmoobbyy, třeba to najde a něco k tomu řekne. Já před dvěma lety chtěl definitivně přestat. Střihl jsem to ze dne na den, pár dní mžitky a nevolnost, pak v poho. Nakonec to dopadlo tak, že v hospodě hulim jak prokoplej, ale normálně přes tejden nic...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na tyhle cíga přešel mmoobbyy, třeba to najde a něco k tomu řekne. Já před dvěma lety chtěl definitivně přestat. Střihl jsem to ze dne na den, pár dní mžitky a nevolnost, pak v poho. Nakonec to dopadlo tak, že v hospodě hulim jak prokoplej, ale normálně přes tejden nic...

 

Presne tak to mam taky. Takze pohoda Posted Image
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Muj kamarad kouri cca krabicku cigaret denne, v praci mu to zatrhli, takze si tuhle elektronickou cigaretu poridil a "kouri" i v kancelari, nemuze si to vynachvalit, mnoho chuti, intenzita nikotinu, je s tim hodne spokojenej...tedy kdyz je mimo praci, tak standard ciga, to da rozum....ja to zkousel, asi trikrat jsem potahl a nic me to nerikalo...nastesti ani nemusi, davam si standard...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Muj kamarad kouri cca krabicku cigaret denne, v praci mu to zatrhli, takze si tuhle elektronickou cigaretu poridil a "kouri" i v kancelari, nemuze si to vynachvalit, mnoho chuti, intenzita nikotinu, je s tim hodne spokojenej...tedy kdyz je mimo praci, tak standard ciga, to da rozum....ja to zkousel, asi trikrat jsem potahl a nic me to nerikalo...nastesti ani nemusi, davam si standard...

 

Jak zatrhli?Já jsem pracoval v horníctvi skoro 20let a myslíš že jsem to řešil nějakýma náhražkama?Je to jenom o morálce a toleranci nekuřáků,jestli ti mozek řekne bud rebel tak si zakouříš kdekoliv bez ohledu na cokoliv.A taky vykouřím krabičku denně,ono je to tak že když ti to chutná tak ti e-cígo nepomůže,vůně tabáku,cvaknutí benzináku,no nic,musím si zapálit,teda sorry,chci.. :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

...,"vůně tabáku,cvaknutí benzináku", apod. .. Je vskutku fajn jak si my kuřáci dokážem vzletně pojmenovat a okecat takovou totální pitomost jako je kouření. :thumbsup_anim: Je to jen blbá závislost... :lol2:

 

Ale nic, jdu si dát čouda :cigar:

Upraveno uživatelem Marty35
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...