Přejít na obsah

Fotka
* * * * - 8 Hlasů

e-cigareta ...

• Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
1864 odpovědí na toto téma

#41 Guest_ῳpo_*

Guest_ῳpo_*
  • Guests

Publikováno 22.květen.2012 - 17:55

Tak ja se do toho Datartu nekdy skocim. Prinejhorsim budou v tom supliku e-cigara dve.

tři :D

#42 Roman I.

Roman I.

nic

• Member_50
  • 5 975 příspěvků(y)
  • Pohlaví:Muž
  • Bydlí:Pardubice

Publikováno 22.květen.2012 - 17:56

pohled z druhé strany. Pozorovatele. Hulit jsem přestal před 5 lety. Zrušil jsem své milované galoásky. Dvacku za den. Teď jdu do hospody s Godinem a Káemkáčkem a voni tam volizujou nějaký umělohmotný tyčky, kouří se jim vod huby, ale nic necítím, pak to rozšroubujou, něco si prohoděj, Milis na ně čumí a žadoní vo práska, v kouskách těch tyčinek pozoruju nějakej hnusnej bordel tekutej a je mi z toho tak nějak celkově na blití. Víc by se mi líbilo, kdybych vod nich sm.děl camelkama, hadry dal pak na balkon a spokojeně se díval, jak chlapci pálí jednu od druhé a nakonec v klidu umírají uhuleni v Pánu smířeni.

To se nám to hoduje, když nám lidi půjčujou...

#43 lib

lib

Megazávislák

• Member_50
  • 3 575 příspěvků(y)

Publikováno 22.květen.2012 - 17:58

Na byvalyho kuraka to je dost vyzralej nazor. To se mi libi. :)

#44 Guest_ῳpo_*

Guest_ῳpo_*
  • Guests

Publikováno 22.květen.2012 - 18:10

pohled z druhé strany. Pozorovatele. Hulit jsem přestal před 5 lety. Zrušil jsem své milované galoásky. Dvacku za den. Teď jdu do hospody s Godinem a Káemkáčkem a voni tam volizujou nějaký umělohmotný tyčky, kouří se jim vod huby, ale nic necítím, pak to rozšroubujou, něco si prohoděj, Milis na ně čumí a žadoní vo práska, v kouskách těch tyčinek pozoruju nějakej hnusnej bordel tekutej a je mi z toho tak nějak celkově na blití. Víc by se mi líbilo, kdybych vod nich sm.děl camelkama, hadry dal pak na balkon a spokojeně se díval, jak chlapci pálí jednu od druhé a nakonec v klidu umírají uhuleni v Pánu smířeni.

Na byvalyho kuraka to je dost vyzralej nazor. To se mi libi. :)

v zásadě souhlas - je to Matrix v železnejch tyčkách - taková mastrubace bez piňďoura :smile_anim: .... zkusím do toho vyrobit vodka extrakt a "travní extrakt" a pak dám fýdbek, ale až o víkendu - teď na to nemám čas

.... nicméně si stále stojím :D za tím, že ač silný kuřák, tak mě to do trafiky či jiného tabaco šopu netáhne x jestli to dokážu skloubit s wodka extraktem tak jsem ouplně v poho :D

#45 FrantisekH

FrantisekH

MegaXXLzávislák

• Member_50
  • 9 933 příspěvků(y)

Publikováno 22.květen.2012 - 18:13

čím dál víc to tu čtu tím dál víc mě to zajímá...hlavně díky tomu, že to nezatěžuje moje prohulený asthmatický plíce...

#46 Guest_ῳpo_*

Guest_ῳpo_*
  • Guests

Publikováno 25.květen.2012 - 18:12

dnes šestej den bez papírovýho cigára = u mě úspěch = teď akorát musím vymyslet jak se zbavit olizování tý železný tyčky :D

#47 cali

cali

Megazávislák

• Member_50
  • 4 326 příspěvků(y)
  • Bydlí:Praha
  • Fanoušek značky:Cyklisto, veď kolo

Publikováno 25.květen.2012 - 19:07

vodka extrakt uz niekto vymyslel:

http://www.webpronew...-wasted-2012-05

#48 Guest_ῳpo_*

Guest_ῳpo_*
  • Guests

Publikováno 25.květen.2012 - 19:12

vodka extrakt uz niekto vymyslel:

http://www.webpronew...-wasted-2012-05

:D no jo, to se ale nedá "hulit" - to je spiš pro astmatiky alkoholiky :D, ale to vlastně přijde - he he

* tudle sem někde četl, že ve Švédsku nebo gde absorbují alkohol nezletilci přes tampóny --- a kam si to strkají nebudu radši psát neb bych zcela jistě dostal :ban:

#49 Jay Doll

Jay Doll

Člen, co neumí odvyknout od hodinek ˁ˚ᴥ˚ˀ

• Member_50
  • 4 983 příspěvků(y)
  • Bydlí:Prague
  • Fanoušek značky:Watches

Publikováno 25.květen.2012 - 19:17

:D to je dobrý, protože pak človek nenadýchá.

"Cos dělal, že seš tak sjetej?" "Ále, celý večer absorboval z tamponu" :lol2:

#50 kubson

kubson

MegaXXLzávislák

• Member_50
  • 5 682 příspěvků(y)

Publikováno 25.květen.2012 - 20:31

* tudle sem někde četl, že ve Švédsku nebo gde absorbují alkohol nezletilci přes tampóny --- a kam si to strkají nebudu radši psát neb bych zcela jistě dostal :ban:

doufám že to otestuješ a napíšeš krátkou reportáž :)

#51 Guest_ῳpo_*

Guest_ῳpo_*
  • Guests

Publikováno 25.květen.2012 - 20:40

doufám že to otestuješ a napíšeš krátkou reportáž :)

já do toho nejdu - vstřebávám to tradiční cestou :D

ale věřím, že by se tu nějaký adept našel - pro případné testmany = strká se to jinam než si to strkají ženy - he he

“Alcohol in your system is alcohol in your system. El fin justifica los medios, which means, the aim justifies the means.”:D :D :D

Tento příspěvek byl upraven od ῳpo: 25.květen.2012 - 20:41

#52 cali

cali

Megazávislák

• Member_50
  • 4 326 příspěvků(y)

Publikováno 25.květen.2012 - 20:56

najviac sa usetri pri vstrebavani alkoholu intravenozne len je tazke zohnat dostatocne cisty alkohol

#53 Jay Doll

Jay Doll

• Member_50
  • 4 983 příspěvků(y)

Publikováno 25.květen.2012 - 21:23

Což o to, dosatečně čistý bych ti i sehnal . Ale najít magora, který si to píchne, s tím už nepomůžu :)

#54 bohus76

bohus76

Závislák

• Member_50
  • 8 016 příspěvků(y)
  • Bydlí:Uherské Hradiště

Publikováno 25.květen.2012 - 21:28

A co je s Milisákem,že se tu ani neukáže?Posílal jsem mu SZ,ale bez odezvy :sad01_anim:

Odesláno pomocí dvou ruk,sedíce na zadeli a popíjíce pivo.

Co je to par minut v zivote lidskem ? /Filo-boxer/.

Nastal čas, kdy nové nevyhovující je nahrazováno starým osvědčeným.

#55 cali

cali

Megazávislák

• Member_50
  • 4 326 příspěvků(y)

Publikováno 25.květen.2012 - 21:29

ja som takych magorov videl hned niekolko.... v zasade sa da povedat ze to nic nie je, len sa to musi vediet spocitat inak to moze byt ako asi tusite dost velky pruser

#56 Jay Doll

Jay Doll

• Member_50
  • 4 983 příspěvků(y)

Publikováno 25.květen.2012 - 21:38

A co je s Milisákem,že se tu ani neukáže?Posílal jsem mu SZ,ale bez odezvy :sad01_anim:

Milisák sám sobě dal ban, protože ztratil heslo

#57 Guest_ῳpo_*

Guest_ῳpo_*
  • Guests

Publikováno 28.květen.2012 - 14:53

ugrade na rolex clearomizer :smile_anim:

verze T se mi neosvědčila páč mi to z toho čas od času teklo - prej to neumím tahat :oneeyed02: - tak dobře no = z tohohle prý nic neteče

#58 bandicoot

bandicoot

OWG

• Member_50
  • 14 141 příspěvků(y)

Publikováno 28.květen.2012 - 15:14

Tyjo, dalsi picovina, nad kterou se zamyslim uz nejaky ten patek... A ejhle, je to i na Chronomagu.
Presne o tom huleni u telky a v aute to je, tim smerem se ubiram.
Jediny skutecny plus pro me - nesm.di to.
Neverim moc zdravotni nezavadnosti, nic moc o tom nevim a to me brzdi.

#59 Guest_ῳpo_*

Guest_ῳpo_*
  • Guests

Publikováno 28.květen.2012 - 15:20

Neverim moc zdravotni nezavadnosti, nic moc o tom nevim a to me brzdi.

Zdravotně nezávadné to není určitě, ale rozhodně to bude méně závadné než papír = prostě asi kupovat prověřené špiritusy (značkové) a né to kupovat po poutích :smile_anim:

asi takhle: Při přechodu na elektronickou cigaretu se vyhnete abstinenčním příznakům z nedostatku nikotinu.

a pod se klidně podepíšu

ῳpo

Tento příspěvek byl upraven od ῳpo: 28.květen.2012 - 15:26

#60 Pavlucha

Pavlucha

Kadidrát závislosti

• Member_50
  • 1 123 příspěvků(y)

Publikováno 28.květen.2012 - 15:35

asi takhle: Při přechodu na elektronickou cigaretu se vyhnete abstinenčním příznakům z nedostatku nikotinu.

a pod se klidně podepíšu

ῳpo

+1 Posted Image

Casio G-Shock G-9400 Rangeman • Felser's 200M Diver • Frederique Constant Runabout Limited • Longines Legend Diver Date • Omega Seamaster Professional 2531.80 • SEIKO 6138-0040 "Bullhead" • SEIKO 6138-0030 "Kakume" Sinn 857 UTC • Zenith El Primero Rainbow cal. 400