Přejít na obsah

e-cigareta ...


Baker

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 2tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Taky dobrý tip, díky. Ty tovární hlavy... strašně prskaj při potahu, když jsou zachlastaný po plnění. To u DIY spirál není, ale taky je to pokaždý jiný namotání. Občas to musím motat i 3x 4x než trefím sweet spot. Buď je to moc nebo nestíhá zásobovat.. Už v tom mám ale docela rutinu, ale nebaví mě furt to stříhání drátků, vypalování atd. Když se to povede, nechám si setup i měsíc, hulím jen báze s trochou mentolu, spirálu stačí 1 týdně vypálit nasucho a je jak nová. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

K těm továrním hlavám, před prvním naplněním jehlou trošku propíchat vatu, lépe to saje a tolik neprská. 

Zase chuťově ani ekonomicky se to v konečném důsledku nikdy nevyrovná Highend atomizéru. 

Když to hodně přeženu, tak spirálu měním cca 1x za 2-3 týdny, vatu 1-2x týdně a spirálu jen párkrát vypálím. Jestli to přijde na 15 Kč měsíčně, je to možná hodně. Hlavu prostě jednou týdně vyměnit musíš, takže jestli tam dám spirálu a vatu, nebo hlavu. Upřímně v tom nevidím velký rozdíl až na PC atomizéru, která je u DIY vyšší, ale srovná se to provozními náklady celkem rychle...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je to jen o preferencích. Mě naštěstí motat nedělá problém a benefit v tom, že si to člověk udělá jak mu sedne do huby, je za mě benefit. Těch pár minut mě nezabije.fc34e7b74d374b349044c4d5c9e12ced.jpg

 

Odesláno z mého BBB100-5 pomocí Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

toho pikolika beru, kolik za nej a kdy a kde se sejdem? ;-)

jednoho uz par let mam, bafam ho pouze v praci a chci jich vic :-D

Asi stárnu nebo co, ale už mě nebaví motat spirály,vypalovat meshe a cukrovat Technoxy (čti DIY genisis atomizéry). Doporučte mi něco jednoduchýho na MTL, kde naliju liquid a hulim a když to začne blbě chutnat, vyměním hlavu a jedu dál? Zkoušel jsem vatu, různý zamotaný dráty, ale není to ono. Mod mám Paranormal DNA 250C, na tom namontovanej Pikolík, takže aby to nebylo moc velký a složitý hovado.

A pozor, atomizer nesmí protejkat! Ani kapku, ani při naklopení. Jinak to zase hodím do šuplete a vytáhnu starý vercajk...Díky za tipy

attachicon.gifIMG_1846.jpg

e1a2e81b59103fc056685e4817317823.jpg

Upraveno uživatelem beeman
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jinak k veci, pouzivam uz jenom genesis systemy, vatu menim dle nalady, klidne po dvou/trech tejdnech a spiralku tak po roce, za obcasneho vypaleni a to hulim jak fabrickej komin :-)

tim chci rict, ze mi tovarni hlavy nedavaji vubec smysl - ekonomicky uz vubec ne

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

toho pikolika beru, kolik za nej a kdy a kde se sejdem? ;-)

jednoho uz par let mam, bafam ho pouze v praci a chci jich vic :-D

 

Ee, pikolíka si nechám do foroty. Je to poctivý czech (slovak) hand made, suchej, neteče, jen kdybych se naučil tu vatu do něj motat. Nemáš nějakej link na YT na osvědčenej setup?

jinak k veci, pouzivam uz jenom genesis systemy, vatu menim dle nalady, klidne po dvou/trech tejdnech a spiralku tak po roce, za obcasneho vypaleni a to hulim jak fabrickej komin :-)

tim chci rict, ze mi tovarni hlavy nedavaji vubec smysl - ekonomicky uz vubec ne

Já motám hodně oldschool, mesh, oplet, bispirála 0.20 nebo mono 0,35. Kolem 0,9 - 1,1 ohmu, 18W

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Aspire Tigon odskúšaný. Musím konštatovať, že je o triedu lepší ako Nautilus 2S. Či už v podaní chuti, väčšej 3,5ml kapacite tanku, systému plnenia, možnosti použiť ľubovolný 510 náustok, krajší dizajn a suprový systém výmeny žhaviacej hlavy. Hodnotím 10/10. Podľa mňa zatiaľ  top atík na továrenské hlavy na MTL.

post-31381-0-12252800-1557738055_thumb.jpg

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Aspire Tigon odskúšaný. Musím konštatovať, že je o triedu lepší ako Nautilus 2S. Či už v podaní chuti, väčšej 3,5ml kapacite tanku, systému plnenia, možnosti použiť ľubovolný 510 náustok, krajší dizajn a suprový systém výmeny žhaviacej hlavy. Hodnotím 10/10. Podľa mňa zatiaľ  top atík na továrenské hlavy na MTL.

 

Teče? Jakkoliv?

 

Já dlouhý roky používal Aspire Nautilus X, kterej fakt neteče. Teď jedu Uwell Crown 4 na DL, co mi nanutil prodavač .. sice má extrémní výdrž (bez výměny žhavení už 2 měsíce), ale kdykoli se nakloní na dýl než pár minut, začne protejkat. Ačkoli mi tvrdil frajer, že nemůže. Prostě může :). Hulim Cosmic Fog náplně.

 

Navíc mi DL moc nevyhovuje, radši bych MTL, takže mě Tigon zajímá :).

Upraveno uživatelem KFL
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

pouzivam uz dlouho tak, ze mam dve rolky meshe na nasavani ze spoda a 1ohm spiralku, kterou je prostrcena vata, dotykajici se koncu meshe, pouzivam to na vsech genesis a funguje to bezvadne

 

Ee, pikolíka si nechám do foroty. Je to poctivý czech (slovak) hand made, suchej, neteče, jen kdybych se naučil tu vatu do něj motat. Nemáš nějakej link na YT na osvědčenej setup?

Já motám hodně oldschool, mesh, oplet, bispirála 0.20 nebo mono 0,35. Kolem 0,9 - 1,1 ohmu, 18W

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

pouzivam uz dlouho tak, ze mam dve rolky meshe na nasavani ze spoda a 1ohm spiralku, kterou je prostrcena vata, dotykajici se koncu meshe, pouzivam to na vsech genesis a funguje to bezvadne

Máš link na nějaký youtube tutorial, prosím? Materálu na DIY mám spousty, ale žádný vatový setup se mi zatím nepovedl tak, aby mě bavil víc než mesh s opletem a bispirálou. Třeba mám volšový ruce a neumím to správně namotat na tu vatu...Jinal Tigon taky dobrej tip.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...