Přejít na obsah

Listovy koleje VUT Brno


špelda66

Doporučené příspěvky

Tyve, nemas o toho dvacetiletyho syna trochu moc strach? Mne teda prijde, ze dnesni rodice se o deti staraji az trochu moc.

 

:-) tak chce pro nej tu nejlepsi party kolej, to je zasluzne ...

 

Ja dochazel na VUT 2002-2007, ale koleje nic, nicmene v A2 a Alterne sem byl pecenej varenej :)

 

Jaka fakulta ? Ja FIT a pak FP ...

 

Bydlel jsem na K2 a napr. legendarni vystupy na K2 to jsou nezapomenutelne akcicky ( pak ty bloky prejmenovali (K2 -> A0x) a cele to skoncilo :-D  ). Nebo jak spravce site z bloku K4, hodil v pokoji uvaz na radiator a slanil po fasade ze sedmeho patra

 

Kdyz jsme tam prisli v 2002 tak jeste nemeli IS a kolejbaba vytahla A2jku papir s pokoji a delala s gumou a tuzkou skatulata a strasne se divila ze chceme z K1 (izolacni blok pro bazanty, v te dobe a nekolik let dale bez netu) na K2 mezi tu zver :-D.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tvl.. Hovno v mikrovlnce... na kolejích jsem teda pobyl pár let.. ale tohle překonává asi vše... :D 

Tech veci se furt deje dost... jen co vim na Purkynovych kolejich za posledni 2 roky - vyhozena lednicka z posledniho patra krerou sundavali hasici, vybuchla dymovnice na chodbe, vecne poblity umavydla kdyz je hajzl 2 metry vedle, hovno v mikrovlnce ktera se pak zapne na 20 min je taky klasika, atd atd

A to tam clovek nebydli tak nevi skoro nic bych rek :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tyve, nemas o toho dvacetiletyho syna trochu moc strach? Mne teda prijde, ze dnesni rodice se o deti staraji az trochu moc.

 To mi připomíná jednu paní od nás ze "vsi". Donesla tu svou holčičiku do koleje, prej moc špinavý, jak je to možný, volám TV Nova na Vás, dejte nás jinam. Odpověď od vedoucí koleje: Máme omezenou kapacitu, pokoje jsou takové, jaké jsou ,přesuňte prosím na soukromé ubytování".

 

Já studoval 3 školy, 7 let na koleje a ano, jsou špinavé, jsou hnusné ale má to své kouzlo a nikdy bych nechtěl bydlet na soukromé tahle na škole. TO jsou zkušenosti, které nikdy jindy nebudeš mít.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ne, to vůbec. Jen jsme meli chodbovku.... no pak jsme byli u mě na pokoji.... 13 lidí.... kourili vodni dymku.... a popiljeli decentně víno.

No a pak mě vzbudila ráno kolejbába docela nasupená, že pul baráku poblité hajzly atd (s tim jsem nemel nic spolecneho). Prostě nervozni no.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...