Přejít na obsah

sonny_vm


Doporučené příspěvky

Projevil zájem o hodinky, smutnil, když zjistil, že je druhý v pořadí, ale když to první zájemce odřekl a já mu o den později psal, že jsou volné, a pak znovu po týdnu, jen si SZ vždy přečetl a na fóru byl aktivní každý den opakovaně, ale za odpověď jsem mu nestál. Nemohu tedy doporučit a pokud si u vás udělá rezervaci, doporučuji pro hladký průběh obchodu upřednostnit někoho serióznějšího.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...

Všiml jsem si výše uvedených hodnocení a chtěl bych zdůraznit jednu věc. Ano, je pravda, že jsem výše uvedeném "neodepsal" resp. aktivně jsem nepokračoval v diskuzi, nicméně ani jednomu z nich jsem se NIC neslíbil, nepožádal o jakoukoliv rezervaci ani nic jiného.

 

Tímto se Vám borci omlouvám. Zároveň mi ale přijde trochu dětinský si stěžovat, že Vám někdo "neodepíše". Hodně slabý.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Předchozí hodnocení jsem si přečetl až ex post, což je dobře, protože jinak bych asi měl předsudky. A to neprávem. V mém případě totiž komunikace probíhala zcela hladce. Stejně tak hladce jsme domluvili předání, které se uskutečnilo přesně dle domluveneho scénáře, a to i přes vzdálená místa pobytu.

Za mne tedy mohu doporučit. Kupujícímu děkuji a ostatním doporučuji.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...
  • po měsících...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...