Přejít na obsah

Vylepšení fóra 2019


Bert

Doporučené příspěvky

Přátelé, zdá se, že se mi KONEČNĚ podařilo sehnat někoho, kdo se na to naše technicky již pár let zanedbané fórum podívá z pohledu programátora PHP, a trochu sáhne i do IP.Boardu. Prosím, sem do toho vlákna piště PO ZRALÉ ÚVAZE, co byste na fóru z pohledu IT chtěli vylepšit, či změnit. Uzávěrka pro první kolo nápadů je neděle 4.8. S dotyčným se vidím v pondělí, tak ať si to aspoň trochu sesumíruji. Díky, roBERT

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 158
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Ad prodejni formular:

Ja budu trochu chcat proti proudu, ale tyhle unifikace/standardizace se mi moc nezamlouvaji.

Soucasne reseni, kdy inzerat a jeho vlastni forma hodne napovida o prodavajicim/kupujicim, se mi zda plne vyhovujici.

Navic, je to takove osobni, vrelejsi, proste nemelo by to tady byt jako na nejakem e-shopu, imho.

Asi to ani neni bertuv cil, pokud tedy nezpoplatni inzerci.

 

Jo, a souhlasim s tim vyhledavanim (3 znaky)

 

Fair point, Bandi! Souhlas!

Upraveno uživatelem Murphy97
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V mobilní verzi mi chybí možnost skočit na poslední stránku vlákna. Musím listovat z poslední stránky, na které jsem byl.

To jsem si taky dlouho myslel, ale není to tak. Jen musíš kliknout dole na to pole"Poslední příspěvek Dnes XX:YYY od BlaBla" a nikoli na tu šipku napravo. Aspoň mně to takhle v pohodě funguje.

 

Jinak jak píše Sibiř, potěšila by možnost vyhledat dle tří znaků, např. již zmíněné IWC.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

warann, on 31 Čvc 2019 - 11:32, said:

To jsem si taky dlouho myslel, ale není to tak. Jen musíš kliknout dole na to pole"Poslední příspěvek Dnes XX:YYY od BlaBla"

Nejde to, kliknout jde jen na celý ten řádek jako celek; tak to bude vlastnost WindpowsPhone.

Stejně už mam náhradu s iOS v šupliku, a pokud to tak je jen u mrtvých WP, tak beru zpět.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nechcete ještě na ty nápady tady zapnout lajkování? By se podle bodů hned vidělo, co jsou drobnosti a co ne...

---

 

Príp. priamo na predajnú sekciu vytvoriť formulár, kde by sa dopĺňali údaje? Aby to malo jednodnú fazónu a šlo by to potom filtrovať.

 

Príklad formulára:

Značka

Model

Rok výroby

Rozmery

Stav

Balenie

Dodanie

Jak jiní oponovali, ještě tam musí dostatečně velké pole Popis, protože o ty občasné perly tam (myšleno fakt v dobrém) by tady imho dost lidí nerado přišlo. A prodávající se právě tímhle může odlišit, zaujmout a udělat dojem, tak jako teď.

Upraveno uživatelem Filip.J
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nechcete ještě na ty nápady tady zapnout lajkování? By se podle bodů hned vidělo, co jsou drobnosti a co ne...

---

 

Jak jiní oponovali, ještě tam musí dostatečně velké pole Popis, protože o ty občasné perly tam (myšleno fakt v dobrém) by tady imho dost lidí nerado přišlo. A prodávající se právě tímhle může odlišit, zaujmout a udělat dojem, tak jako teď.

 

No tie lajky by zaujímali asi iba teenejgerov.

 

Išlo mi o to, aspoň tie základné údaje štandartizovať aby boli troška filtrovateľné. Samozrejme pod týmito údajmi by mohla prísť esej o histórii hodinky aj so zážitkami. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Možnost hned skočit na poslední nepřečtený příspěvek v daném vlákně. Teď mi to jde jen u vláken, která jsou na titulní stránce.

Se standardizací prodejních inzerátů nesouhlasím, dokonce si troufám tvrdit, že je to pičovina. Proč zavádět zbytečná pravidla tam, kde to není potřeba?

Upraveno uživatelem 5etter
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mně by se líbilo, kdyby vyhledávání fungovalo i pro výrazy, které nejsou úplně dokončené... Jakože třeba když zadá člověk Milgaus, najde mu to 3 položky a u Milgauss jsou to 4 strany a přitom by to krásně (?) mohlo jít najít i z té první varianty. Třeba u Seika, když si člověk pamatuje jen třeba první písmena z názvu jako SRP, SPB a tak dále, by to mohlo pomoct :) 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mě by se líbilo, co maj kucí německý na Uhrforu.

V prodejní sekci maj vlákna prefix, jež je editovatelný a dává najevo aktuální stav nabídky.

 

Volně přeloženo takto:

? na prodej

? rezervováno

? vyřešeno

 

Což mi přijde fajn, ček hned na první vidí, jestli má smysl na to psát nebo ne. Samo se to musí obecenstvo naučit-zažít používat.

Dalo by se s tim možná pracovat i dál.

 

K tomu by se mi líbila identifikace stylem P: K: V: D: na začátek vlákna v prodeji, ačkoliv to je spíš maličkost.

Ale jak vidim nový vlákno třeba Rolex GMT-Master, srdce poskočí, a ona je to nakonec poptávka :)

 

Nakonec mimo prodej. Co mít možnost si do profilu nalinkovat třeba Face a Insta?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...