Přejít na obsah

Vylepšení fóra 2019


Bert

Doporučené příspěvky

Sorry, ale dělat kravál kvůli tomu že do přípěvku na (libovolné) fórum nějaký anonymní trouba vlepil odkaz na cizí stránky se šmejdem (čímž nemyslím jen nabídku fejků) a zaštiťovat se u toho  "tatíčkem přednášejícím IT", to může opravdu jen mimořádně mizerný "antivir" (což u Nortona nijak nepřekvapuje) a synek co po rodičích moc fištrónu nepobral (taky mám děti a učím IT na VŠ, ta vostuda...). Divím se Bertovi že na ten víkendový úlet vůbec reagoval (a ještě si za to nechal nadávat), místo aby jej blahosklonně smáznul a myslel si třeba něco o radiátorech...  :whistling:

 

Apropos Berte, proč se trápit "upgradem fóra", když samotné překlopení IPB na SSL prý formálně obnáší jen jeden řádek v konfiguraci + vyprázdnění cache + aktualizaci URL v licenci?

Tipuju že pokud by lidem z URL zmizelo varování o nezabezpečeném připojení, tohle vlákno by zmizelo v propadlišti dějin pro nezájem...  :sleeping_03anim:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 158
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Možnost označit diskusní vlákno jako nezajímavé/trvale přečtené (pokud možno v běžném prohlížeči, mobilním prohlížeči i Tapatalku).

Cíl: když narazím na vlákno, které mne teď ani výhledově nezajímá, tak aby se mi už při další návštěvě (a jeho aktualizaci) nezobrazovalo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Recenze jsou v samostatném chlívku daleko od sekcí hodinářských značek. Přitom je tam často k značce to nejzajímavější. Nešlo by mít "titulky" recenzí i v odpovídajících sekcích, s prolinkem na recenzi samotnou?

Upraveno uživatelem martar
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Docela by mě potěšilo, kdyby v mobilu šla stránka zvětšit roztažením prsty.

Mně to jde. Mobilní verze fóra, android.

Upraveno uživatelem Tom4
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mně ne. Mobilní verze fóra, Android, Chrome.

 

attachicon.gifScreenshot_20190916-202629.png

Přesně tak. Android + chrome.

 

Dej si verzi stránek pro PC a plnou verzi. A funguje to.

Njn, to pak opravdu jde, ale zase tahle verze mi na mobilu přijde blbá na prohlížení. No uznávám, vymejšlím si, ale kdyby to fungovalo i na mobilní verzi bylo by to fajn.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přesně tak. Android + chrome.

 

Njn, to pak opravdu jde, ale zase tahle verze mi na mobilu přijde blbá na prohlížení. No uznávám, vymejšlím si, ale kdyby to fungovalo i na mobilní verzi bylo by to fajn.

Na iphonu to jde i v mobilni verzi v pohode zoomovat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Bude to evidentně různou podporou různých prohlížečů (media queries?).

 

Jinak teda mně ta mobilní verze celkem vyhovuje. Zvykl jsem si po tom, co mě otrávil Tapatalk. Zvětšovat to prakticky nepotřebuju, ale proč by to měl tvůrce webu uživateli znemožňovat a nenechat to na něm. Ta doba, kdy musím uživateli natvrdo nastavit velikost, aby to nerozházelo layout stránky, je snad pryč.

Upraveno uživatelem geometr
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak on to může tvůrce webu zakázat (zvětšování), čili to bývá konkrétními stránkami, nikoliv prohlížečem, myslím, že Ti teď půjde vícero stránek zvětšovat, které nešly. Namátkou, když jsme u hodinek, třeba helveti.cz, zkus to schválně ;-) Chrome (a bude to umět dneska jistě hromada dalších) ten zákaz zvětšování daný programátorem (kodérem) stránek tímto nastavením obejde / ignoruje.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...

Dobry den,

 

nezamysleli jste nad zmenou pravidel pro pridavani inzeratu?

 

Nastinim vam moji situaci: rad bych prodal na foru svoje hodinky, ktere jsem od zdejsiho clena koupil. Bohuzel pro zadavani noveho inzeratu jsem limitovan na minimalni pocet prispevku kdekoli ve foru na 50.

Podle mojeho nazoru je tento limit hodne nadstaven a zaroven nijak neresi problem podvodu, protoze kdyz podvodnik bude chtit tak udela na foru nahodne 50 prispevku a nasledne ma otevrene dvere.

 

Co myslite? 

 

S pozdravem

 

Jozef

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...