Přejít na obsah

Vylepšení fóra 2019


Bert

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 158
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

  • po 2 týdnech...

Titulka je rozdělená na novinky, obecná diskuze, prodej, ostatni, enj. Když do některé z těchto sekcí nechodím, je v pravo na modré liště s nadpisem mínus. Po kliknutí se sekce sbalí a měla by tak zůstat. Posledních pár dní mi se mi zobrazuje vše i po sbalení, když obnovím stránku. Tzn. kliknu na mínus a sekce se sbalí, ale po F5 je je opět rozbalená.

 

Ahoj Berte......dotaz. Pořeší se to nějak? Děkuji.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Taková drobnost, který jsem si všiml dneska v upozorňovacím mailu. Nejsem teda zrovna Karlos, ale "aby jste" je fakt hrůza.

 

Viz citace: "Toto téma naleznete zde: http://forum.chronomag.cz/index.php?/topic/133402-putovní-hodinky-bulova/?view=getnewpost

Pokud máte nastaveno v ovládacím panelu, aby jste bezprostředně obdrželi oznámení o odpovědi na téma, můžete obdržet
e-mail při každé odpovědi na toto téma. V opačném případě se jedná pouze o 1 e-mail, zaslaný na všechna sledovaná témata
To omezí množství pošty, které by mohlo být zasláno do vaší schránky."

 

Upraveno uživatelem warann
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Aha. Tohle URČITĚ není důsledek provozu betaverze. Co chodí a nechodí do spamu rozhoduje Tvé nastavení mailové schránky a Tvůj poštovní server. S Tímhle Chronomag fakt nemá NIC společného. Vrabouši, nastav si CH jako nonspam.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nemám nic nastaveného. Myslím, že 5etter a ještě někdo mi psal a bylo to ve spamu a včera Frostie,jedna SZ spam,druhá v mejlu. Něco reším s Jurajem a vše ve spamu. Tak nevím kde je chyba. Jak je SZ odeslána? Tapatalk ne nebo klasika fórum?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...