Přejít na obsah

Fotka

Sinn UX SDR

Sinn UX diver

• Zamčené téma Toto téma je zamknuto
6 odpovědí na toto téma

#1 Piplík

Piplík

Závislák

• Member_50
  • 901 příspěvků(y)
  • Pohlaví:Muž
  • Bydlí:Praha

Publikováno 1.srpen.2019 - 09:36

Prodám všem známé ultimátní potápěčské hodinky Sinn UX, kterým rád říkám olejovky. Kdo neví , tak tyto quartzové hodinky osázené kalibrem ETA 955.652 jsou vybavené technologií HYDRO - vnitřek pouzdra je napuštěn speciálním olejem. Tato technologie zajišťuje tlakovou odolnost téměř v jakýchkoli hloubkách (uváděná vodotěsnost je 5000m) nemožnost rosení sklíčka a antireflexní vlastnosti - hodinky jsou čitelné i pod vodou z libovolného úhlu. Občas ciferník vypadá jako nakreslený jako u nějakých smartwatch. Pouzdro hodinek je z odolné, ponorkové oceli. Šroubovací signovaná korunka. Luneta je z tvrzené oceli s černou povrchovou úpravou, bohužel je barva na lunetě “odřená na pozici 25”, ale není to moc vidět. Hodinky jsem koupil na fóru. Už tady pár členů vystřídaly (-:
Je to kompletní balení z roku 2010 včetně karty, návodu, dokladu o koupi, vystěžejkovače, tahu v plné délce. Tah je nošení a nese známky používání především na spodně. Dokoupil jsem taky super pohodlnou originální gumu s překlápěcí signovanou sponou upravenou na ruku cca 19-20cm.

Více informací najdete u prodejce Sinn
https://www.chronoshop.cz/sinn-ux-sdr

Prodávám komplet za cenu 28.500,- při předání Praha Karlín
Pošta balíkem do ruky +250,-Kč

Přiložený soubor (y)

#2 jencekgs

jencekgs

Závislák

• Member_50
  • 952 příspěvků(y)
  • Bydlí:Ostrava
  • Fanoušek značky:Sinn, BMW motorrad

Publikováno 1.srpen.2019 - 15:22

Ahoj, mozna by stalo za napsani ze jsou po servise, respektive maji novy strojek.
Zrovna par dni zpet jsem na ne myslel.

Ať je slunce, déšť či mráz,

se Sinny jde všechno snáz.

#3 YPO

YPO

hovnomet

• Member_50
  • 2 144 příspěvků(y)
  • Bydlí:Bydlí

Publikováno 1.srpen.2019 - 17:04

v tom pripade by stalo za to taky napsat jestli je to strojek s cosc certifikaci protoze uz se par let do tehle hodinek nedava

#4 jencekgs

jencekgs

Závislák

• Member_50
  • 952 příspěvků(y)
  • Bydlí:Ostrava
  • Fanoušek značky:Sinn, BMW motorrad

Publikováno 1.srpen.2019 - 17:38

Tak to uprimne nevim, ale nepozoroval jsem zadnou nepresnost ani pred ani po vymene od zmeny casu po zmenu ani sekunda

Ať je slunce, déšť či mráz,

se Sinny jde všechno snáz.

#5 YPO

YPO

hovnomet

• Member_50
  • 2 144 příspěvků(y)
  • Bydlí:Bydlí

Publikováno 1.srpen.2019 - 17:44

ok ..... jde o prd ale tim padem je certifikat co je na fotce ke strojku kterej neni v hodinkach..... kdyby v nich byl certifikovany strojek tak automaticky dostanes i novy lejstro

#6 Piplík

Piplík

Závislák

• Member_50
  • 901 příspěvků(y)

Publikováno 1.srpen.2019 - 18:27

Dovolím si použít vlákno prodávajícího, od kterého jsem hodinky kupoval s dalšími informacemi. Kdo je měl před ním nevím.
Děkuji všem za podnětné a doplňující informace.

http://forum.chronom...ux-sdr/?hl=sinn

#7 Piplík

Piplík

Závislák

• Member_50
  • 901 příspěvků(y)

Publikováno 3.srpen.2019 - 20:38

Prodáno

Také označené jedním nebo více z těchto klíčových slov:Sinn, UX, diver