Přejít na obsah

Potápky v automatu


Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 55
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Tak jestli mas doma batole, tak obnoseny hodinky jsou ideal :-) kupovat nove by bylo jako ted kupovat novy nabytek:-)

 

Já vím, já vím, je to spíš taková moje posedlost hygienou, kdy bych prostě u použitých hodinek neměl dobrý pocit. Racionálně vím, že je to nesmysl, ale mozku to nevysvětlíte. :)

 

Objednal jsem nakonec ty Steinhart Ocean 500 Titanium. Chci zkusit titan, líbí se mi jejich variance na téma submariner, luminiscence i barevné provedení a fascinuje mě vodotěsnost 500m v kombinaci s tou zadní vitrínkou na strojek. Mám zápěstí taky 18 cm jako zakladatel threadu, tak snad mi padnou.

 

Taky jsem si všiml určité zákonitosti - k 25. narozeninám jsem si koupil Festiny za 4.000,- Kč, k 30. Seiko za 8.000,- Kč, teď k 35. tyhle Steinharty za 16.000,- Kč, takže za pět let jdu do těch HydroConquestů, vyjde to úplně přesně.  :clap:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja by som to videl takto

1.Ch.Ward Trident v tej cene super spracovanie proste fajn hodinky

2.Crepas Plongeur limitka 500ks zaujmave nevšedné pekne spracované potápky ako bonus trojca remienkov a 100ATM + heliak

3.Oris Aquis luxusne potápky perfektne sedia a super vypadajú (troška nad limit ale dajú sa zohnať a stoja za to! )

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

s laskavym dovolenim clena, by som sa priplichtil do tohto vlakna, az zbytocne nezakladam dalsie. 

rozmyslam medzi Oris Aquis Date 39,5mm a Biatec Leviathan. stale vyhodnocujem +/- a stale sa neviem z toho vysomarit ;) co by ste vybrali vy?  

Oris-Aquis-Date-39.5mm-5.jpg

4783--biatec-leviathan-01-diving-watch-w

 

budete namietat na remen, ale ten sa mi paradoxne paci. no, ja som bol vzdy iny pacient  :lol2:  :goof:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja ti neviem, mne ti ta znacka nejako neide cez pysky. sa mi zdaju, ako by povedal vraby - nudne. to uz skor Oris, lebo je to origo SWISS MADE. 

budem ti ja lokalpatriota a narodovca ;) kupujeme slovenske vyrobky - hodinky Biatec a auto echt slovensky Jaguar  :lol2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jednoznačne ORIS !

preboha to ani nerozmýšľaj nad Biatec zatiaľ je ta firma v plienkach hľadaju sa a ich hodinky som mal možnosť skúsiť (síce nie zrovna Leviathan) a ponosiť a nestáli za tie peniaze. Verím že ak budu pokračovať a zlepšovať sa tak časom to bude inde, ale momentálne za mňa určite nie.

ORIS máš etablovanú firmu z históriou ich hodinky sú fakt parádne spracované a určite likvidnejšie ako nejaký Biatec :)

 

p.s a podla mňa keď už tak určite radšej by som skúsil Ch.Ward Trident videl som ich na živo a fakt pene sú spravené tie hodinky :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja som Leviathany mal na ruke, sadli mi ako prdel na serbel ;)

ine modely som taktiez ohmatal, ale nevybocovali z ramca inych hodiniek. Leviathany ma uputali a spracovanie je velmi dobre, aspon podla mna ;) 

 

s Orisom mas pravdu, nie zeby nie :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...