Přejít na obsah

Doporučené příspěvky

Zdravím, chtěl bych se poradit, můj vystěžejkovač už má všechny hroty vylámané, tak pokukuju čím ho nahradit. Jasně, že jsem začal hledat Bergeon a říkám si jestli koupit ten nebo za ty samé peníze koupit něco takového:

 

https://www.amazon.de/s?k=watch+tools&ref=nb_sb_noss

 

Pravděpodobně půlku věcí z toho nikdy nevyužiju, ale pár se jich může hodit, tak jestli někdo má zkušenost s podobnými sadami a stojí to za to, nebo je lepší si koupit pár echt nástrojů.

 

Kufřík od Bergeon je jistě fajn, ale přijde mi to pro mé potřeby těžkej overkill.

 

 

 

Jelikož předpokládám, že mě stejnak pošlete do Bergeonu, je nějaký výrazný rozdíl mezi 6767 a 3153 (koukal jsem že jich je víc, ale tyhle jsou takové nejčastější). Zkoušel někdo oba, je jeden z nich horší/lepší na určité úkony? 

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takúto lacnú sadu nekupuj, väčšinu vecí nevyužiješ a o kvalite takýchto sád sa nemusíme baviť.

 

Radšej kup bergeon 6767-SF + náhradné hroty na výmenu remienkov. Na skrátenie ťahu sa mi osvedčilo niečo takéto.

Upraveno uživatelem Diablo1st
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Z levné sady použiješ ten vystěžejkovač, nástroj na zkracování tahu a ten tříbodový "šroubovák" na šroubovací víčka taky ujde - na to, abys jednou za uherák rozšrouboval své kvartzky a vyměnil si v nich baterku ti to v pohodě postačí. Nic víc od toho nečekej, kvalita odpovídá těm pár drobákům, které to stojí. 

 

Jinak vystěžejkovačů se mi tu válí mraky, některé byly u hodinek, něco dokonce i u řemenů/tahů, všechno to funguje stejně, pokud není hrot tupý, jako kopyto, tak na tom není moc co vymýšlet. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím, chtěl bych se poradit, můj vystěžejkovač už má všechny hroty vylámané, tak pokukuju čím ho nahradit. Jasně, že jsem začal hledat Bergeon a říkám si jestli koupit ten nebo za ty samé peníze koupit něco takového:

 

https://www.amazon.de/s?k=watch+tools&ref=nb_sb_noss

 

Pravděpodobně půlku věcí z toho nikdy nevyužiju, ale pár se jich může hodit, tak jestli někdo má zkušenost s podobnými sadami a stojí to za to, nebo je lepší si koupit pár echt nástrojů.

 

Kufřík od Bergeon je jistě fajn, ale přijde mi to pro mé potřeby těžkej overkill.

 

 

 

Jelikož předpokládám, že mě stejnak pošlete do Bergeonu, je nějaký výrazný rozdíl mezi 6767 a 3153 (koukal jsem že jich je víc, ale tyhle jsou takové nejčastější). Zkoušel někdo oba, je jeden z nich horší/lepší na určité úkony?

Tu sadu z odkazu mám. Není nic moc co se týká kvality, uspořádání do pouzdra (ještě se mi ho nikdy nepovedlo úplně zavřít) a celkové bytelnosti. Cena bohužel odpovídá kvalitě.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...