Přejít na obsah

První automaty do 30 tis.


Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 141
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Ten kľud ti veľmi prajem, ale ak ostaneš tu na fóre tak ho mať nebudeš  :lol:

 

To chápu, třeba to udělám tak, jak mi bylo doporučeno... koupit, smazat účet a rychle pryč odtud :-)

Ale zatím je to boj. Když si představím, jaký bych si teď mohl koupit hodinky!!! ...ale nemůžu, prostě to musí být čístá mysl a volba srdcem :-)

Pořád se mi dotoho plete spoustu dalších věcí a už to trvá tak půl roku.

Přitom jsem si jasně řekl, že na kulatiny musí být budíky na ruce... a zase nic. Tak že by vánoce? :-D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

... a pak je zde ještě jedna velká bitva pilotky vs. oblekovky. A je to brutální boj! Pořád bych rád kombinoval nákup obou.

 

 

JENŽE, když tady na mě dnes najednou vyskočilo tohle: https://www.chrono24.cz/longines/master-collection-l26284920--id7822819.htm

tak tím se opět otevřela moje "pandořina skříňka"  :frusty:

Ta musí zůstat zavřená, v ní jsou ještě asi 3 typy hodinek, který jsou pro mě úplně nejvíc nejlepší.

A jedu v tom zase :lol2:  ...jak to bylo krásný na horách, týden bez počítače a wifi.

 

Tohle vlákno bude brzo nejtrapnější ze všech :nuke:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ad ty pilotky, ty Hamiltony, co jsou v prodeji, jsou taky epesni.

 

Ja bych necekal a spis to zacal pomalu strilet. Vyzkousis, ponosis, uvidis a pripadne strelis. Dlouhe vybirani je blbe v tom, ze se ti toho zacne libit cim dal tim vic a pokud se rozhoupes a neco koupis, tak budes mit z novych hodinek radost mesic a pak si stejne zacnes rikat, ze jsi mel vzit ty druhe :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dokud nevyzkousis tak 30-40 hodinek, tak stejne nebudes vedet, co vlastne opravdu chces ;) Koupit ty pravy hned napoprve snad ani nejde... ;)

 

To nejde, to je fakt. Ale ty první automaty, ty prostě musí být srdcovky a budou. A ty ostatní, pokud budou, tak s těma pak můžu začít prodělávat, ale do toho se mi už nechce. Jednu takovou uchylárnu už jsem si prožil s auty a s koly a není to hezký.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Doporučuji koupit nejdříve jedny hodinky, které zaujmou a líbí se.

Osobně mám dost hodinek, mnohé srdcovky, ty si nechám.

Dle mého názoru, je dobré mít alespoň jedny od každého oblekovky, sportovní, pilotky...

Upraveno uživatelem ondra_v
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jelikož jsem aktuálně až po uši zamilovaný do Longines Legend Diver(které snad příští týden konečně pořídím), tak nemůžu hlasovat pro nic jiného. Sice to nejsou pilotky, ale myslím, že krásně poslouží pro jakoukoliv příležitost. Pokud bych sundal růžové brýle, pak bych šel do Sinn 556!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já na potápky úplně moc nejsem, i když doma jedny baterkový mám skoro 10 let. Mě už se celkem podařilo minimalizovat výběr a teď už jen zbývá to dotáhnout do zdárného konce. Každopádně přeji dobrý nákup.

Upraveno uživatelem Zdenek1307
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.

×
×
  • Vytvořit...