Přejít na obsah

První automaty do 30 tis.


Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 141
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Jeste ti do toho trosku kecnu... Prvni nakup jsem byl stejne nerozhodny jako ty. Po nejakem case jsem se utvrdil v potapkach a placal se mezi Aquacema od Tagu, Hydrama od Longines a nakonec vzal Divery od Orisu. Vyhrala kombinace ceny a pruhledu, ktery jsem proste ?musel mit?. Orisy dobry, ale za par mesicu me mrzel ten pruhled. Ne ze by mi vadil. Vadilo mi, ze nemam to krasne, plne dynko s motivem. A taky ze jsem je vzal na gume a ne na tahu, pac dokoupit tah bylo bratru skoro tretina hodinek.

S Orisama jsem chodil par let a byl spokojeny. Pak ale prislo to ale. Zamiloval jsem se do Damaska a nakonec koupil DA36. Super! Ale nemely tah a prisly mi pod noc Grand Seika...cili Damaska sly. Nerad, ale musel jsem je pustit. Orisy stale doma, ale na ruku uz nesly. Ne ze by se mi nelibily, ale mel jsem to tak, ze jsem nosil jen nejnovejsi kousek. Uz kdyz jsem mel Damaska, zamiloval jsem se do Sinn 240 St. Nakonec jsem kvuli Sinnum prodal GS. Dneska mam Sinny kolik, dva a pul roku? Asi tak. Serou me. Bylo s nima par problemu...teda dva pary. Vsechny se podarilo vyresit - diky Chronoshopu za vstricnost. Dokonce uz jsme byli domluveni na vraceni penez, ale tyhle hodinky jsem si zamiloval tak, ze jsem se jich odmitl vzdat. Odmenen jsem byl nekolika dalsimi problemy :) Ale furt je mam rad a vlastne nejradsi ze vsech co jsem mel. Naprosto jednoduchy styl a hlavne jsou na tahu! Genialni. A presto ze me/se serou, proste je uz nedam. Je to jak s deckem...kolikrat bys ho zabil, ale neudelas to, protoze pres vsechna prikori ktera ti cini ho proste milujes ;)

Takze. Jestli mas neco, na co ted nemas, ale vis je to opravdu ono, vydrz! Pokud to neni styl mam deset ale stoji dve ste. Mam deset ale stoji dvacet, vydrz, prijde to! Neber ekonomickou variantu. Neber konkretni model jen proto ze ma pruhled. Pokud je moznost tahu, ber je na tahu.

Hodne stesti ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jeste ti do toho trosku kecnu... Prvni nakup jsem byl stejne nerozhodny jako ty. Po nejakem case jsem se utvrdil v potapkach a placal se mezi Aquacema od Tagu, Hydrama od Longines a nakonec vzal Divery od Orisu. Vyhrala kombinace ceny a pruhledu, ktery jsem proste ?musel mit?. Orisy dobry, ale za par mesicu me mrzel ten pruhled. Ne ze by mi vadil. Vadilo mi, ze nemam to krasne, plne dynko s motivem. A taky ze jsem je vzal na gume a ne na tahu, pac dokoupit tah bylo bratru skoro tretina hodinek.

S Orisama jsem chodil par let a byl spokojeny. Pak ale prislo to ale. Zamiloval jsem se do Damaska a nakonec koupil DA36. Super! Ale nemely tah a prisly mi pod noc Grand Seika...cili Damaska sly. Nerad, ale musel jsem je pustit. Orisy stale doma, ale na ruku uz nesly. Ne ze by se mi nelibily, ale mel jsem to tak, ze jsem nosil jen nejnovejsi kousek. Uz kdyz jsem mel Damaska, zamiloval jsem se do Sinn 240 St. Nakonec jsem kvuli Sinnum prodal GS. Dneska mam Sinny kolik, dva a pul roku? Asi tak. Serou me. Bylo s nima par problemu...teda dva pary. Vsechny se podarilo vyresit - diky Chronoshopu za vstricnost. Dokonce uz jsme byli domluveni na vraceni penez, ale tyhle hodinky jsem si zamiloval tak, ze jsem se jich odmitl vzdat. Odmenen jsem byl nekolika dalsimi problemy :) Ale furt je mam rad a vlastne nejradsi ze vsech co jsem mel. Naprosto jednoduchy styl a hlavne jsou na tahu! Genialni. A presto ze me/se serou, proste je uz nedam. Je to jak s deckem...kolikrat bys ho zabil, ale neudelas to, protoze pres vsechna prikori ktera ti cini ho proste milujes ;)

Takze. Jestli mas neco, na co ted nemas, ale vis je to opravdu ono, vydrz! Pokud to neni styl mam deset ale stoji dve ste. Mam deset ale stoji dvacet, vydrz, prijde to! Neber ekonomickou variantu. Neber konkretni model jen proto ze ma pruhled. Pokud je moznost tahu, ber je na tahu.

Hodne stesti ;)

 

Jako by si mě prohlédl. Hodinky v nejužším výběru jsou na tahu a bez průhledu :-D

Spíš už teď řeším tu ekonomickou stránku. Finance jsou, ale cenu čekámo něco lepší. Když vidím, kde se může pohybovat.

Jinak rovna dnes jsem šel do práce a na levé ruce nic... ty svoje baterkový potápky už se mi nechce nosit,

to snad jen když bych šel plavat, šnorchlovat nebo potápět se :-)

Takže dnes jsem měl asi poprvé ten divný pocit, sakra, já nemám nic na ruce!

A třeba i věřím, že takový 556 jsou přesně ten typ hodinek, který tuhle díru vždycky zalepí, ať bych šel kamkoliv.

Takže... jestli se neuskuteční to, co plánuji, tak skočím po nich, i když je do nich vidět.

Upraveno uživatelem Zdenek1307
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dám sem malou aktualizaci stavu:1)momentálně už se pohybuji nad 30 tisíci 2)lákají mě ještě jedny hodinky 3)dlažbu už mám, teď by ji měl někdo položit 4)ušetřené peníze tečou dál jinam 5)náš domácí mazlíček musí na celkem drahou operaci

PS: už začínám bojovat s myšlenkou, že mi ty hodinky nejsou souzeny... ale já to nevzdám... na první kus se mám jet za pár dní podívat, je to stresujicí :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdenek: jednou za čas do toho musí člověk šlápnout, i když se to třeba nakonec neukáže jako ideální volba. Jinak by neprošel vývojem a pořád by jen hledal a porovnával parametry ak ničemu by nedospěl :)

 

Věřte, že už jsem dohledal (ty jedny už jsou tutový). ale ještě jsem si vyhlédl druhé... jedny fakt nechci :-)

Ta myšlenka, že se zničím hned při první koupi je dost reálná... jak říkáš, musím do toho šlápnout!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...

Tak dlouho jsem váhal až jsou Stowy vyprodaný... tak se snažím žal zahánět výběrem použitých kusů, ale nedaří se. Holt musím počkat, až bude na všechno čas. Teď pořád jen jezdím a střílím od pasu kolem a to není dobré. Nejhorší na tom je to, že chci fakt dvoje!!! :-D Ty první jsou jasný a musím to dotáhnout, ale ty druhý jsou na jejich úkor utiskovaný...chudáci. Predstavu mám, ale finančně už se do nich nevejdu :-) To je fakt Chocholoušek!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vážení, mimo to, že jsem se rozhodl pro značku Ball... začínám studovat značku Mido, a tak nějak se vším všudy, tedy pozitiva i negativa. Opět budu rád za subjektivní i objektivní názory. V postatě řeším to, která značka bude "TA" druhá a za další, která z těch dvou bude mít tu pozci oblekovek a která bude ta na častější nošení. Můj mozek je zatím ve stavu 1) Ball Enigneer III sliver star/ Ball Engineer M  2)Mido Baronicelli III Autom. COSC Si/ Mido Multifort III Autom. Chronmeter.

 

PS: článek o Mido jako Škodovka už jsem taky četl ;-)

Upraveno uživatelem Zdenek1307
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Za mě Mido. Ta značka šla kolem mě a teď je mám a jsem nadšený. Doslova perfektní zpracování, mé Oceán Star,super barvy ,už se mě několik lidí ptalo co to mám na ruce. A cena v Tovysu Jihlava taky perfekt. A chronometr za ty prachy nikde jinde nekoupíš. Ty co chceš ty ,tak manželka chce,abych si koupil.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...
  • po měsících...

Aktualizují svou schízu :-) Myslím, že nevím :-) Na hodinky koukám v průměru tak 2-3 hodiny denně... vybraných mám asi 20 kusů, nějaké peníze jsem taky nakupil, ale to zásadní rozhodnutí, v tom jsem teda fakt suchar. Ty Wardy mě na tři měsíce vážně pomohly, na zkušenou to byla dobrá volba, ale teď už jde do tuhého :-D Nejvíc mě ničí to množství informací, zdá se, že čím víc o hodinkách vím, tím horší to pro mě je.

Zrovna včera jsem se podivoval nad tím, jak je možné, že Powermatic 80 s Si vláskem se dá koupit za 19... a pak nějaké standardní ety 28../sellity 200 stojí třeba 50.

A já zkoumám proč... a pak jsem zase na začátku všeho. Asi potřebuju psychickou podporu :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V tom nejsi sám a stav čím víc vím, tím víc si nemůžu vybrat je normální. Já lítal nahoru a dolu, od hodinek za statisíce až k hodinkám za stokoruny. Když už jsem nevěděl co, ukázala se na veletrhu novinka Mido s křemíkem za konečně rozumnou cenu. Pak ale nebylo líp, trvalo skoro rok, než jsem ty svoje první v republice dostal. Ve světě byl po nich strašnej hlad a na nás kašlalli. Ale ani po tom, co mi pristaly na ruce to neskončilo. Tak se teď bavím tím, co mi přijde pod ruku a snažím se tolik neřešit svoje osobní představy. A je to lepší.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.

×
×
  • Vytvořit...