Přejít na obsah

SEW 2019


Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 140
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Takové všeobecné otázky... zřejmě bych mohl do Prahy vyrazit, ale ve společnosti žen (malé i velké).

A mám pocit, že se tam budou minimálně po hodině nudit a já budu mít možnost tam zůstat pár hodin sám, ale co s nimi?

Nevíte někdo o nějakém náhradním programu někde vedle prosím?

Druhý dotaz... jak se na takovou akci obléct? Protože webová prezentace vypadá tak vznešeně,

že bych to skoro viděl na frak :-) 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdenek1307:  se ženou ani dítkem bohužel neporadím. Dětský koutek ani trucovna pro manželky na Žofíně bohužel nebude, ale co jim dát "litr" a poslat je na nákupy? :newyear:

 

Jinak oblečení přes den je bez omezení, rifle, tričko, jak je každýmu libo. Jen bych nechodil špinavej, ale to asi snad ani nemusím říkat. Co nosíme je každýho z nás vizitka :cheers:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdenek1307:  se ženou ani dítkem bohužel neporadím. Dětský koutek ani trucovna pro manželky na Žofíně bohužel nebude, ale co jim dát "litr" a poslat je na nákupy? :newyear:

 

Jinak oblečení přes den je bez omezení, rifle, tričko, jak je každýmu libo. Jen bych nechodil špinavej, ale to asi snad ani nemusím říkat. Co nosíme je každýho z nás vizitka :cheers:

 

Tak zrovna takovou trucovnu přímo namístě jsem neočekával. No a s tím litrem to bude tak na zmrzlinu, to aby měly aspoň na dvě ;-)

Upraveno uživatelem Zdenek1307
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...