Přejít na obsah

Zkušenost zlacení,rhodiování


Doporučené příspěvky

Dobrý den, 

 

plánuji, že si po vánocích koupím nějaké parádní dražší hodinky a tak i přemýšlím o jejich pozlacení nebo rhodiování. Máte s tím někdo zkušenost? Zajímají mě vaše názory, zkušenosti a tak podobně. V případě, že zkušenost máte, byl bych rád také za kontakt na firmu, která zlacení/rhodiování dělala. 

 

Děkuji předem všem za pomoc. :) 

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Milý Otakarenovy,

To byla doplňující otázka k tvému dotazu, aby ti mohlo být správně odpovězeno. Co tím zlacením pěkných dražších hodinek cheš docílit? Ale tímhle arogantním způsobem komunikace se tady na tebe každý akorát vyprdne.

Povrchové úpravy pouzder si někde nechávali dělat kluci z Pažskeho hodinářství, tak se zkus zeptat tam, třeba ti poradí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dobrý den, 

 

nejspíše ocel, ale vybíral bych takové hodinky, aby nebyl problém se zlacením, proto nyní zjišťuji informace o zlacení. 

Chtěl jsem právě zde najít někoho, kdo pozlacené hodinky má, chtěl bych zjistit, jak to vypadá po půlroce/roce používání, jakou s tím má zkušenost a podobně. Snad se tedy ozve někdo kdo má hodinky pozlacené a sdílí své zkušenosti. 

 

Milý Otakarenovy,
To byla doplňující otázka k tvému dotazu, aby ti mohlo být správně odpovězeno. Co tím zlacením pěkných dražších hodinek cheš docílit? Ale tímhle arogantním způsobem komunikace se tady na tebe každý akorát vyprdne.
Povrchové úpravy pouzder si někde nechávali dělat kluci z Pažskeho hodinářství, tak se zkus zeptat tam, třeba ti poradí.

 

Neptal jsem se na to, kdo má jaký názor na to, že budu hodinky zlatit. Z té zprávy jsem tak pochopil, že pozlacením 14k zlatem hodinky akorát tak zničím. Každopádně jsem se nedozvěděl například proč a podobně. Takže odpověď uživatele Frantik je tak maximálně k prdu mě. :) 

 

Děkuji všem. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...